VALİ TOPRAK’TAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

VALİ TOPRAK'TAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE ZİYARET

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı Müteşebbis Heyet Başkanı olan Konya Valisi Cüneyit Orhan TOPRAK’ın katılımları ile Akşehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Hars Traktör ve Yedek Parça Üretimi Otomotiv San. İç ve Dış Tic. Paz. A.Ş.’nin toplantı salonunda gerçekleşti.

16 Mayıs 2019 - 19:08

Toplantıya Konya Valisi Cüneyit Orhan TOPRAK,  Akşehir Kaymakamı Mehmet TÜRK, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih AKKAYA,  Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı aynı zamanda Akşehir Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin MAKASCI, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Çakır BUĞRA, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Murat İMRE, Müteşebbis Üyesi Mevlüt YİĞİT, Müteşebbis Üyesi Niyazi ŞENEL, Müteşebbis Üyesi Hayati KOYUNCU, Müteşebbis Üyesi İbrahim GÜMÜŞ ve Akşehir Organize Sanayi Bölge Müdürü Murat BALAMAN katıldı.
Toplantıda Bölge Müdürü Murat BALAMAN Akşehir Organize Sanayi Bölgesi hakkında sunum yaptıktan sonra gündem konusu olan Bölgedeki 29 parselin İşyeri Açma Ruhsatı alması nedeniyle Genel Kurula geçilmesi konusu görüşüldü ve Genel Kurula geçiş için girişimlerin başlanmasına karar verildi.
Toplantı sonrasında Hars Traktör ve Yedek Parça Üretimi Otomotiv San.İç ve Dış Tic. Paz. A.Ş. Tutkun Kardeşler Tarım Mak. Ürün. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti. ve İzi Süt ve Gıda Mamülleri San. Tic. A.Ş fabrikaları gezilmesi ve bilgi alınması ile Valimiz ve yanındaki heyet Organize Sanayi Bölgesinden  ayrıldılar.  
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 

Bu haber 367 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BOŞ EVDE YANGIN ÇIKTI
BOŞ EVDE YANGIN ÇIKTI
AKŞEHİR'DE FUHUŞ OPERASYONU
AKŞEHİR'DE FUHUŞ OPERASYONU