VEFAT EDEN MECLİS ÜYESİ HÜSEYİN UYAR DUALARLA ANILDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

VEFAT EDEN MECLİS ÜYESİ HÜSEYİN UYAR DUALARLA ANILDI

Geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Akşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Uyar, Akşehir Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısında dualarla anıldı.

05 Ekim 2022 - 10:15

Akşehir Belediyesi Meclisi Ekim Ayı olağan toplantısı; Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya başkanlığında toplandı. Gündem maddelerine geçilmeden önce kalp kriz geçirerek hayatını kaybeden belediye meclis üyesi Hüseyin Uyar için bir anma programı düzenlendi. Hüseyin Uyar’ın oturduğu koltuğa da fotoğrafı ve çiçekler konuldu. 
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya yaptığı konuşmada Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Uyar’ı rahmetle andığını dile getirerek “Kendisine Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz. Ailesine de sabırlar diliyoruz. Geride kalanlarına Allah sabr-ı cemil versin.  Ben 2003 yılında Konya’da Köy Hizmetleri Genel Müdürü iken kendisi de Akşehir’de Milliyetçi Hareket Partisi’nden İl Genel Meclisi Üyesi idi. Orada da biz beraber çalışmıştık. Kendisine il genel meclisi üyeliği, belediye meclis üyeliği, muhtarlığı ve öğretmenevinde çalıştığı dönemlerdeki hizmetleri için şükranlarımızı iletiyoruz.  Allah rahmet eylesin” diye konuştu.
Başkan Akkaya’nın konuşmasının ardından Belediye Meclis Üyesi İsmail Hakkı Koç tarafından Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi. Anma programının ardından Ekim ayı toplantısına geçilerek gündem maddeleri hakkında görüşmeler yapıldı. Vefat eden Meclis Üyesi Hüseyin Uyar’ın yerine de yedek üyelerden Mevlüt Karayiğen meclis üyesi olarak göreve başladı.

HABER MERKEZİ

Bu haber 368 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU