Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Akkaya Dualarla Görevine Başladı

Başkan Dr. Yük. Müh. Salih Akkaya yaptığı açıklamada "Biz koltuk eskiten değil, ayakkabı eskiten hizmetkâr olacağız" dedi. 

 

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Akşehir'de başarılı bir sonuçla seçimi kazanan AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Akkaya, bugün Akşehir İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alarak Akşehir Belediyesi'ndeki görevine başladı.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Yük. Müh. Salih Akkaya, bugün sabah saatlerinde AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, Parti yönetim kurulu üyeleri ve Akşehir Belediyesi Meclisi'ne seçilen AK Partili Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte İlçe seçim Kurulu'na gitti. Buradaki vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılaşan Başkan Akkaya daha sonra Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve İlçe Seçim Kurulu Başkanı Bahtiyar Çolak'tan mazbatasını aldı...

Burada kısa bir açıklama yapan Başkan Akkaya " Demokratik bir seçim sürecini tamamladık. Ben önce Akşehir halkımıza bize bu görevi emanet ettikleri için teşekkür ediyorum. Allah'ın izniyle hiç merak etmesinler, onların yüzünü kara çıkarmayacağız. Güzel hizmetlerle insanlarımızı buluşturacağız. Bu vesile ile Ağır Ceza Reisimiz ve Seçim Kurulu Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Yoğun bir seçim döneminde kendileri de en ez bizim kadar yoruldu. Akşehir'imizde salimen ve herhangi bir sıkıntı olmadan seçimimizi tamamladık. Bu demokratik bir yarıştı. Mevla'mız bize nasip etti. 5 yıllık süreçte halkımızdan bu emaneti ve görevi aldık. Bizde en iyi şekilde, takım arkadaşlarımızla birlikte, meclis üyelerimiz, ilçe teşkilatımız, belediye çalışanlarımızla beraber inşallah bu görevi en güzel şekilde tamamlayacağız. Bu noktada halkımıza söz veriyoruz. Güzel hizmetlerde buluşmak dileğiyle" dedi. 

 


Bu video 8537 defa izlenmiştir.

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir