YUNAK’A İKİNCİ REHABİLİTASYON MERKEZİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK'A İKİNCİ REHABİLİTASYON MERKEZİ

Yunak ilçe merkezi Eşme Mahallesi’nde açılan Yunak Özel Yenilik Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi faaliyetlerine başladı. Böylece, Yunak ilçesinde Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sayısı ikiye çıktı.

17 Nisan 2022 - 22:43

Özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar ve diğer bireyler için kurumsal hizmet veren bir merkez olma yolunda hayata geçirilen merkezin ilk ziyaretçilerinden birisi de Yunak Kaymakamı Murat Karahan oldu. 
Genç Girişimci ve Kurucu Müdür Berat Şahin tarafından ilçeye kazandırılan merkez, Eşme Mahallesi Terzi Ahmet Caddesi No 23/1' de Yunak Özel Yenilik Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ismiyle faaliyet yürütecek.  Kuruma bir ziyaret gerçekleştiren Yunak Kaymakamı Murat Karahan'a merkez hakkında bilgi veren Kurucu Müdür Berat Şahin, eğitim merkezinde gerekli tüm eğitim öğretim materyalleri, fizyoterapi odası, bireysel sınıflar, erken çocukluk destek eğitim odası ve grup sınıfları ile özel eğitim kurumlarında olması gereken tüm fiziki şartların bulunduğunu söyledi. 
Merkeze hayırlı olsun dileklerini ileten Kaymakam Karahan, Yunak ve çevre ilçeler için önemli bir merkezin daha ilçeye kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek çalışanlara başarılar diledi. 
Kaymakam Karahan'ın Yunak Özel Yenilik Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Abdullah Tunçez eşlik etti.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 394 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YANAN TIR KULLANILMAZ HALE GELDİ
YANAN TIR KULLANILMAZ HALE GELDİ
OTOMOBİL DÜĞÜN YERİNE DALDI 5 YARALI
OTOMOBİL DÜĞÜN YERİNE DALDI 5 YARALI