YUNAK AK PARTİDE YENİ BAŞKAN ŞEKEROĞLU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK AK PARTİDE YENİ BAŞKAN ŞEKEROĞLU

AK Parti ilçe kongrelerine devam ediyor. 7. olağan kongre süreci kapsamında Yunak’ta Tahir Kuru nöbetini Cihat Şekeroğlu'na devretti.

19 Ekim 2020 - 09:39 - Güncelleme: 19 Ekim 2020 - 09:52

Yunak Kapalı Halısahada gerçekleştirilen kongrede  Partililer pandemi tedbirleri nedeniyle ateşleri ölçüldükten sonra salona alındı. Kongrede sosyal mesafeye ve maske kullanılmasına özen gösterildi. 
AK Parti ülkemizin 
yeniden dirilişinin
 öncüsü oldu”
18 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye’nin çok önemli bir ilerleme kaydettiğine değinen AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, “AK Parti iktidarları ülkemizin yeniden dirilişinin öncüsü oldu. Bugün Azerbaycan Ermenistan’ın karşısında güçlüyse bu Türkiye güçlü olduğu içindir. Bugün Doğu Akdeniz’de Mavi Vatan diye bir vatanımız olduğunu fark ettiysek bu ülkemizde güçlü bir iktidar olduğu içindir. Bugün Kuzey Kıbrıs’taki Türkler sağlıkla seçim yapabiliyorsa Türkiye var olduğu içindir. Şu anda Doğu Akdeniz’de ABD ve Rusya dahil 11 tane ülke var. Bunların birçoğunun Akdeniz’e kıyısı bile yok ama bölgede sismik gemileriyle arama yapan bir Türkiye istemiyorlar. Kısacası sadece Türkiye demek bu topraklardan daha fazlasıdır. Ülkemizin kıymetini bilip liderimizin arkasında duracağız. Geleceğe daha umutla bakıyoruz. Hep birlikte Konyamız için ülkemiz için çalışmaya devam ediyoruz, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
“İnandığımız yolda 
yürümeye devam 
ediyoruz”
AK Parti’de kongrelerin bir yenilenme ve tazelenme dönemleri olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, “Kongreler bizim için yenilenme ve tazelenme dönemleridir. Geride bıraktığımız 19 yılda pek çok farklı kademede pek çok dava arkadaşımız partimizde görev aldı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. En büyük teşekkür ise partimizi kurulduğu günden bu yana güçlü bir şekilde destekleyen hemşehrilerimizedir. Cumhurbaşkanımız liderliğinde AK Parti, Türkiye’yi nasıl daha güçlü kılabiliriz, gelecek nesillere nasıl daha büyük bir ülke bırakabilirizin çabası içindedir. Bizlerde AK Parti teşkilatları olarak inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz. 7. olağan ilçe kongre sürecimizde artık sona yaklaştık. Gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizin ilçelerimize partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Görevi devreden başkanlarıma bugüne kadarki hizmetleri için teşekkür ediyor; yeni seçilen ya da nöbetine devam eden ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine başarılar diliyorum” diye konuştu. 
Kongreye, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Ak Parti Yunak İlçe Başkanı Tahir Kuru , Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Muhammet Altuner , Yunak Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Alphan   il ve ilçe yönetiminden partililer katıldı.
Ak Parti  Yunak ilçe başkanlığına Av Cihat Şekeroğlu,  Ak  Parti Yunak Gençlik Kolları başkanlığına Abdullah Telis, Ak Parti Kadın kolları başkanlığına Fatma Güler seçildi.
Yeni ilçe Yönetiminde yer alacak olan yönetim kurulu Asil ve yedek üyelerde belirlendi.. Ak parti / Yeni Yunak Yönetim kurulu asil üyeliğine BAYRAM İMRE,HAKAN EKER,HAYRULLAH ERİM ,HİDAYET AKGÜN,MEHMET SOYLU,MEVLÜT TUROĞLU,MUSTAFA AKTAŞ,MUSTAFA YILDIZ,MUSTAFA YILMAZ,OSMAN ÇELİKEL,OSMAN DELİKANLI,SELMA ADAŞ,YASİN YILDIZ,YUSUF DÖNMEZ seçildi. 
HABER MERKEZİ 

 

Bu haber 4923 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KADIN SESLERİNDEN MUHTEŞEM KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ KONSERİ
KADIN SESLERİNDEN MUHTEŞEM KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ KONSERİ
AKŞEHİR FEN LİSESİ KONYA BİRİNCİSİ
AKŞEHİR FEN LİSESİ KONYA BİRİNCİSİ