YUNAK BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE ARA TATİL HEDİYESİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE ARA TATİL HEDİYESİ

Yunak Belediyesi, ilçede öğrenim gören ortaokul ve lise öğrencilerine hikaye ve roman kitabı armağan etti.

12 Kasım 2021 - 22:30

Yunak Kaymakamlığının DYK öğrencilerine yönelik verdiği kaynak kitap desteğinin ardından Yunak Belediyesi de öğrencilere okumaları için hikaye ve roman kitapları dağıttı. 
100 Temel Eser'den oluşan hikaye ve roman kitapları Yunak Kaymakamı İbrahim İşleyen ve Belediye Başkanı Ali Konak'ın da katıldığı bir programla öğrencilere dağıtımı yapıldı. İlk gün lise öğrencilerine ve ikinci gün ortaokul öğrencilerine armağan edilen kitaplarla, öğrencilere okuma alışkanlığının kazandırılması ve ara tatilin okuma ve anlama ile değerlendirilmesi hedefleniyor. 
Her bir öğrenciye ikişer kitabın dağıtıldığı etkinliğe Yunak Kaymakam İbrahim İşleyen ve Belediye Başkanı Ali Konak'ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Erşan, Şube Müdürleri Abdullah Tunçez ve M.Ali Tokdemir, Komek Müdürü Ekrem Varol, diğer daire amirleri ve okul müdürleri katıldı. 
Öğrencilerden hediye edilen kitapları mutlaka okumaları konusunda söz alan Kaymakam İşleyen ve Başkan Konak, eğitime her zaman destek vermeye devam edeceklerini vurguladılar. 
HABER  / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 270 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SENTETİK ÇİM SAHALAR GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
SENTETİK ÇİM SAHALAR GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
BAŞKAN ERKOYUNCU; BİZİM TEK DERDİMİZ TARIMSAL ÜRETİMDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ SAĞLAMAKLA BİRLİKTE GIDA ARZI VE GÜVENLİĞİNİN DEVAMINI GARANTİ ALTINA ALMAKTIR
BAŞKAN ERKOYUNCU; BİZİM TEK DERDİMİZ TARIMSAL ÜRETİMDE...