YUNAK ÖĞRETMEN EVİ HİZMET BİNASI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK ÖĞRETMEN EVİ HİZMET BİNASI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Yunak Merkez yeni Mahalle Bademlik Caddesi üzerinde Eski Askerlik Şubesinin Yerine İnşa edilecek olan Öğretmen Evi inşaatı devam ediyor.

17 Haziran 2020 - 09:48

Yunak Merkez yeni Mahalle Bademlik Caddesi üzerinde Eski Askerlik Şubesinin Yerine İnşa edilecek olan Öğretmen EviDüğün Salonu Toplantı salonu ve Restaurant Konsept Hizmet Binası çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Bazı nedenlerden dolayı ara verilen hizmet binası Haziran başı ile birlikte yeniden başladı.  Bodrum birinci kat betonarnesi tamammlanan binanın ikinci kat beton kalıpları tamamlandı hasır Demir döşemesi tamamlandıktan sonra beton atılıp üçüncü kata başlanacağı öğrenildi.  Öğretmen evi Bodrum artı dört kat toplam beş kattan oluşacak.
40 YATAKLI PROJE
Donanımlı bir şekilde projelendirilecek olan öğretmenevi ; 5 katlı , 40 yatak kapasiteli , içerisinde toplantı salonu, yemekhane, sosyal ve kültürel faaliyetlerin gerçekleşebileceği çok amaçlı salon, apart odalar, dinlenme salonu, teras cafe ve restorantı ile modern bir görüntüye sahip olan öğretmenevi ilçeye kazandırılmış olacak.
HABER / 
MEHMET İNCE 

Bu haber 465 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAFTASONU DÜĞÜNLER DENETLENECEK
HAFTASONU DÜĞÜNLER DENETLENECEK
KENEVİRLER UYUŞTURUCUYA DÖNÜŞMEDEN YAKALANDI
KENEVİRLER UYUŞTURUCUYA DÖNÜŞMEDEN YAKALANDI