YUNAK PROJELERİ İÇİN İMZA TÖRENİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK PROJELERİ İÇİN İMZA TÖRENİ

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile Yunak Kaymakamlığı ve Yunak Belediyesi Arasında “Yunak KOP Fen ve Teknoloji Kütüphanesi Projesi ve KOP ile Modern Barınaklar Projesi” imza Töreni Yapıldı.

27 Mayıs 2021 - 10:38

İmza törenine ilişkin yapılan açıklamada: "Yunak Kaymakamlığı tarafından KOP idaresi başkanlığına sunulan Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yunak İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Yunak KOP Fen ve Teknoloji Kütüphanesi Projesi”(280.000,00) ile “KOP ile Modern Barınaklar”(990.000,00) projelerinin imza töreni yapıldı.
Törene KOP idaresi başkanı Sayın Mahmut Sami Şahin, Yunak Kaymakamı Sayın Fatih Kurt, Yunak Belediye Başkanı Sayın Ali Konak, proje yürütücüleri Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Mustafa UYANIK ve Yunak İlçe Tarım ve Orman Müdürü Sayın Hasan YAZ katılım sağlamışlardır. Projelerin toplam bütçesi 1.270.000,00'dir.Ülkemiz ve saygıdeğer Yunak halkına hayırlı olmasını temenni ederiz. Protokol imza töreninde KOP başkanı sayın Mahmut Sami Şahin  İnsanı yaşat ki devlet yaşasın temennileriyle, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle proje imzaları atılmıştır." ifadelerine yer verildi. 
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 396 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LED Ekran Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
LED Ekran Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
GURBETÇİ VATANDAŞIN PARASINI ÇALANLAR YAKALANDI
GURBETÇİ VATANDAŞIN PARASINI ÇALANLAR YAKALANDI