YUNAK’TA 23 NİSAN KUTLAMALARI
Reklam
Reklam

YUNAK'TA 23 NİSAN KUTLAMALARI

Yunak'ta 23 Nisan Doğumlu Öğrencilerin Doğum Günleri de Pasta ve Hediyelerle Kutlandı.

24 Nisan 2020 - 02:13

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100.yılında Yunak'ta  sade bir program düzenlendi.
Okulların hoparlöründen 100. Yıl Marşı söylenirken, 23 Nisan doğumlu öğrencilere de doğum günü pastası ve  çeşitli hediyeler verildi.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100.yılında Yunak'ta sade bir program düzenlendi.
Program kapsamında Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, şube müdürleri ve bazı daire amirlerinin katıldığı törende ilk olarak Atatürk anıtına çelenk sunumu yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan tarafından konulan çelengin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile program son buldu.
Kutlama etkinlikleri kapsamında tüm resmi ve özel okul ve kurumların hoparlörlerinden saat 13.00’da 100.yıl marşı okundu. Kaymakamlık Sosyal Vefa Guruplarınca da Türk bayrakları dağıtılarak, Yunak halkı saat 21.00’da söylenecek olan İstiklal Marşına davet edildi.
Daha sonra 23 Nisan günü doğan çocuklara Kaymakam Mehmet Erdem Akbulut, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Mustafa Vural, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ve şube müdürleri tarafindan evlere gidilerek doğum günleri kutlandı. 23 Nisan doğumlu öğrencilere doğum günü pastası Kaymakam Akbulut tarafından verilirken, diğer katılımcılar tarafından da  çeşitli hediyeler armağan edildi.
HABER / SERKAN
 AKGÖL 

Bu haber 730 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN AKKAYA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ
BAŞKAN AKKAYA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ
EMEKLİ ÖĞRETMENLERE HİZMET ŞEREF BELGESİ
EMEKLİ ÖĞRETMENLERE HİZMET ŞEREF BELGESİ