YUNAK’TA DÖNEM SONU MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK’TA DÖNEM SONU MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan başkanlığında gerçekleştirildi. 

20 Ocak 2021 - 10:35

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya ilçe milli eğitim şube müdürleri ile ilçede görev yapan tüm okul müdürleri katıldı.
Toplantının açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, salgın sebebiyle oluşan olumsuz koşulları izole etme konusunda gayret gösteren yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek, uzaktan eğitim sürecinde katkılarından dolayı da tüm eğitim camiasını tebrik etti. 
Toplantıda; 2020-2021 eğitim öğretim yılı birinci döneminin genel değerlendirmesinin yapılmasının ardından ikinci yarıyıl ile ilgili çalışmalar ve hazırlıklar masaya yatırıldı. Toplantıda ayrıca;  LGS ve YKS sınavları, başvuru süreçleri, hazırlık ve değerlendirme sınavları ve ÖDM ilgili her türlü önlemlerin alınması ve gereken çalışma ve hazırlıkların yapılması karara bağlandı.
Toplantıda ayrıca,  tablet dağıtımı, internete erişimi olmayan öğrencilerle ilgili yapılan ve yapılacak işlemler, AB projeleri, e Twinning, Konya İnsan Mektebi, halk eğitim kursları, MTSK, yatırımlar ve donatım malzeme durumları, personel durumları ve izinleri, resmî yazışmalarda dikkat edilecek hususlar, ders kitapları, sınav ve performanslar,  zümre toplantıları ve uzaktan eğitim gibi konular da ele alındı. 
Toplantı sonunda Yunak Ilçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan emekleri için müdürler nezdinde tüm öğretmenlere teşekkür etti.
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 666 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar kamerada
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar...
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ