YUNAK’TA "GENÇLERLE KODLAYALIM GELECEĞİ KURTARALIM "...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK'TA "GENÇLERLE KODLAYALIM GELECEĞİ KURTARALIM " PROJESİ TANITIM TOPLANTISI

Geçtiğimiz günlerde KOP başkanlığı ile Yunak Kaymakamlığı arasında imzalanan yürütülen "Gençlerle Kodlayalım Geleceği Kurtaralım " programın uygulanması için Proje ekibi ile İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut Tanıtım Toplantısı yaptı.

23 Kasım 2019 - 00:28

Yunak Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimine bağlı okul müdürlerinin yürüttükleri Konya Ovası Projesi (KOP) kapsamında yürütülen 180.000,00-TL bedelle "Gençlerle Kodlayalım Geleceği Kurtaralım " projesini tanıtmak ve bu projelerin yaygınlaştırılmasını sağlamak üzere proje günleri toplantısı düzenlendi.Yunak Anadolu İmamhatip Lisesi Konferans Salonu'nda Kaymakamımız Mehmet Erdem Akbulut Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda, ilk ve orta öğretim düzeyindeki tüm öğrencilere verilecek olan kodlama eğitimi hakkında katılımcılara bilgi verildi ve görüş alışverişinde bulunuldu.
Kaymakam Mehmet Erdem AKBULUT , ilerleyen zamanlarda farklı projelerde STK ‘lar ve diğer resmi kurumlarla paydaşlık içinde ciddi projelere imza atacaklarını da iletti. İlçeye katkı sağlayan herkesle her kurumla istişare içinde olacağını ve şikayet etmekten ziyade istişareye önem vererek sorunlara daha köklü çözümler getirme gayretinde olacaklarını iletti.
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 328 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PARAYLA MASKE SATIŞI YASAKLANDI
PARAYLA MASKE SATIŞI YASAKLANDI
BAŞSAVCI ASLANCI'DAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ AÇIKLAMASI
BAŞSAVCI ASLANCI'DAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ AÇIKLAMASI