YUNAK’TA MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK'TA MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI

2019-2020 eğitim-öğretim yılı sene sonu müdürler kurulu toplantısı Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan başkanlığında gerçekleştirildi.

01 Temmuz 2020 - 09:29

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya ilçe milli eğitim şube müdürleri ile ilçede görev yapan okul müdürleri katıldı.
Toplantının açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, salgın sebebiyle oluşan olumsuz koşulları izole etme konusunda gayret gösteren yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek, uzaktan eğitim sürecinde katkılarından dolayı da tüm eğitim camiasını tebrik etti. 
Toplantıda; 2019/2020 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesinin yapılmasının ardından gelecek yıl ile ilgili çalışmalar ve hazırlıklar masaya yatırıldı. Toplantıda ayrıca;  LGS ve YKS sınavlarının genel durumu hakkında bilgiler verilerek, tercih süreçleri ve sonuçlarıyla ilgili her türlü önlemin alınması ve gereken çalışma ve hazırlıkların yapılması karara bağlandı. Devam devamsızlık, disiplin olayları, sosyal - kültürel faaliyetler, yerel, ulusak ve AB projeleri, taşımalı eğitim, halk eğitim kursları, MTSK, yatırımlar ve donatım malzeme durumları, personel durumları ve izinleri, resmî yazışmalarda dikkat edilecek hususlar, elektrik, su ve telefon giderleri, zümre toplantıları, Konya İnsan Mektebi ve uzaktan eğitim gibi konuların da ele alındığı toplantı, dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi. 
Toplantı sonunda Yunak Ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü iken Afyonkarahisar Başmakçı ilçesine atanan Mehmet Ali Keleş, okul müdürlerine hitap ederek veda etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ilçeye ve eğitime yaptığı katkılardan dolayı Keleş'e teşekkür ederek plaket takdim etti.
HABER / SERKAN 
AKGÖL 

Bu haber 735 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR’DE EN KAPSAMLI COVİD-19 TEDBİRLERİ DENETİMİ YAPILDI
AKŞEHİR’DE EN KAPSAMLI COVİD-19 TEDBİRLERİ DENETİMİ YAPILDI
SOSYAL MESAFEYE UYULMAYAN DÜĞÜNDE MAGANDALAR, KÜÇÜK ÇOCUKLARA ATEŞ AÇTIRDI
SOSYAL MESAFEYE UYULMAYAN DÜĞÜNDE MAGANDALAR, KÜÇÜK ÇOCUKLARA...