YUNAK’TA ÖĞRENCİ SERVİSLERİ DENETLENDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK'TA ÖĞRENCİ SERVİSLERİ DENETLENDİ

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, trafik polisleri ve jandarma trafik timleri yaptıkları ortaklaşa çalışmayla okul servislerini denetlediler.

22 Eylül 2022 - 09:42

Yunak'ta 2022/2023 Eğitim-Öğretim yılı Taşımalı eğitimle eğitim gören  öğrencilerin sağlıklı, hijyenik, güvenli, yasaların öngördüğü kriterlere uygun şekilde yolculuk yapmaları için rutin kontrolleri yapılmaya başlandı.
Yunak İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce oluşturulan komisyon, müdürlüğü  Şube Müdürü Abdullah TUNÇEZ  ve Şube Müdürü Kerim ATİĶ katılımıyla  araçların denetimleri yapıldı. Oluşturulan uygulama noktalarında ekipler, durdurdukları okul servislerini inceledi. Araçların arkasında "dur" levhasından, içerisinde doluluk oranına kadar tüm incelemeleri yapan denetim ekipleri, okul servislerine adeta göz açtırmadı. Uygulama noktalarında durdurulan servisleri inceleyen polis ve jandarma, sürücülerin evraklarını da kontrol etti. Ekipler, evrakları eksik olan bazı sürücülere cezai işlem uygularken, eksiği olmayanlara ise teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, denetlemelerin geneli düşünüldüğünde durumdan memnun olduklarını ve denetimlerin yıl boyu devam edeceğini kaydetti.
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 476 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ AKŞEHİR’DE SESLENDİRİLECEK
KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ AKŞEHİR’DE SESLENDİRİLECEK
ILGIN'DA İŞLENEN CİNAYET MÜGE ANLI'DA ARAŞTIRILIYOR
ILGIN'DA İŞLENEN CİNAYET MÜGE ANLI'DA ARAŞTIRILIYOR