YUNAK’TA YOL YAPIM VE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Reklam
Reklam

YUNAK'TA YOL YAPIM VE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan Ayrıyepe-Cebrail-sıram-kargalı yolunda yürütülen yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

07 Eylül 2020 - 23:38

Yunak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz asfalt sezonunda olduğu gibi bu sezonda da ilçe merkezi ve merkeze en uzak tüm mahallelerde yoğun bir yol yapım, bakım, onarım ve asfaltlama çalışması yürütüyor. Ekipler, Ayrıyepe-Cebrail-sıram-kargalı yolunda  asfalt serimi gerçekleştiriyor. Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan söz konusu çalışmalar kapsamında ekipleri ziyaret ederek Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin çalışmalarını inceledi. 
İlçe genelindeki yol yapım, bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarını değerlendiren Başkan Demirhan;  “Yunak Belediyesi olarak ilçe merkezimizin yanı sıra merkeze uzak mahallelerimizde de yoğun bir çalışmamız var. İlçemizin farklı mahallelerinde tretuvar, kaldırım yapımı, sathi kaplama, yol hazırlık çalışmaları ile asfalt serimi gibi birçok çalışma yürütüyor. İlçemize ve hemşehrilerimize hizmetlerin en güzelini kazandırmaya devam edeceğiz. Amacımız, ilçemizin tüm mahallelerinin yol standardını yükseltmek, her hemşehrimizin daha rahat ve konforlu bir şekilde yaşamını sürdürmesine katkı sunmaktır. Yunak'ta vatandaşlarımızın çok daha modern ve güvenli yollarla sevdiklerine ulaşması için mesai harcayan ekiplerimize çok teşekkür ediyorum. Projemizin mahallemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 581 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALTIN DOLANDIRICILARI KISKIVRAK YAKALANDI
ALTIN DOLANDIRICILARI KISKIVRAK YAKALANDI
OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUNDU
OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUNDU