YUNAK VE ÇELTİK’TE KARAYOLLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK VE ÇELTİK'TE KARAYOLLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Yunak ve Çeltik ilçelerinde karayolları üzerinde yapılacak çalışmalar ve vatandaşların bu yollardaki istek ve taleplerinin değerlendirilmesi amacıyla bir istişare toplantısı yapıldı.

21 Kasım 2019 - 09:46

Yunak ve Çeltik'te Karayolları Değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya;  AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, AK Parti Yunak İlçe Başkanı Tahir Kuru , Karayolları 3. Bölge Müdürü Salih Cengiz, Müdür Yardımcısı Hasan Sarıoğlan, Etüt Proje ve Çevre Başmühendisi Durmuş Ali Kapıcı, Akşehir Karayolları 32. Şube Şefi Umut Esat Güloğlu, katıldı.
Milletvekili Orhan Erdem ve Belediye Başkanlarının yaptığı mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlardan gelen istek ve taleplerinde masaya yatırıldığı toplantıda; Ankara Antalya Karayolu üzerindeki çalışmalar ile Afyonkarahisar Konya arasında bulunan D-300 Karayolu’ndaki istek ve taleplerde değerlendirildi.
Toplantı sonrasında toplantıya katılan heyet bazı mahallelere giderek yerinde inceleme yapıp vatandaşların istek ve taleplerini de dinledi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 403 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PARAYLA MASKE SATIŞI YASAKLANDI
PARAYLA MASKE SATIŞI YASAKLANDI
BAŞSAVCI ASLANCI'DAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ AÇIKLAMASI
BAŞSAVCI ASLANCI'DAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ AÇIKLAMASI