20 YAŞ ALTI GENÇ’TE BAĞLAMASINA KAVUŞTU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

20 YAŞ ALTI GENÇ’TE BAĞLAMASINA KAVUŞTU

Akşehir Belediyesi resmi Twitter hesabı üzerinden ‘Türkünü Söyle Akşehir’ isimli yarışma da bağlama ödülü kazanan ama 20 yaş altında olduğu için ödülünü alamayan Yunus Tevfik Cüce, dün 15-20 yaş arası gençlerin sokağa çıkma izni nedeniyle belediyeye gelerek bağlamasına kavuştu.

16 Mayıs 2020 - 08:43

19 yaşındaki gence bağlaması Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’nın makam odasında düzenlenen bir törenle takdim edildi. Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek yapılan törende Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel’de hazır bulundu.
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, yarışmaya katıldığı için Yunus Tevfik Cüce’ye teşekkür ederek, Akşehirli olan herkesin en az bir Akşehir Türküsü bilmesi gerektiğinin altını çizdi. Başkan Akkaya önümüzdeki günlerde bu tür etkinliklerin artarak devam edeceğini belirterek, Akşehir’in kültürel anlamda zenginliğine de dikkat çekti.Yarışmaya ‘Gıcılar’ isimli Akşehir Türküsü ile katılan Yunus Tevfik Cüce, Başkan Akkaya’nın isteği üzerine aynı Türküyü canlı olarak da seslendirdi.
Başkan Akkaya daha sonra ‘Türkünü Söyle Akşehir’ isimli yarışmada bağlama kazanan gence bağlamasını takdim ederek onunla hatıra fotoğrafı çektirdi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 683 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABLASINI ŞİDDETTEN KORUMAK İSTERKEN ÖLDÜRÜLEN ÜNİVERSİTELİ MEHMET ALİ, AİLESİNE DE BAKIYORMUŞ
ABLASINI ŞİDDETTEN KORUMAK İSTERKEN ÖLDÜRÜLEN ÜNİVERSİTELİ...
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI