AK GENÇLİKTEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE STANT
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK GENÇLİKTEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE STANT

Ak Parti Akşehir Gençlik Kolları Üniversite önünde açtıkları stantla şehrimize yeni gelen üniversite öğrencilerini karşılayarak öğrencilere yardımcı olmaya başladı.

30 Eylül 2022 - 10:10

Ak Parti Akşehir Gençlik Kolları Üniversite önünde açtıkları stantta " Kampüs Sensiz Olmaz ve Kampüse Hoşgeldin"  sözüyle karşılayarak öğrencilere şehrimiz hakkında yardımcı oluyorlar.
Ak Parti Gençlik Kolları gençleri  yaptıkları işten dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek yardımsever bir şekilde hareket etmenin çok sevindirici olduğunu belirtiyor.
Ak Parti Akşehir Gençlik Kolları Başkanı Ömercan Akgüneş yaptığı açıklamada "Biz öncelikle üniversiteyi kazanan genç kardeşlerimizi en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz. Birçoğu şehrimize ilk kez geliyor. Şehrimize  gelen gençlerin eğitim ve öğrenim hayatlarında başarılar diliyoruz. Zorlu bir maraton sonunda onları gerçek bir hayata atılmanın ilk adımları bekliyor. Biz Dünyanın Ortası Akşehir'e  gelen gençlerin burada çeşitli başarılara imza atmasını da bekliyoruz. "dedi.
Üniversite öğrencileri de verilen hizmetten dolayı memnun olduklarını dile getirerek Akşehir Ak Parti Gençlik Kollarına  teşekkürlerini iletti. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 257 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU