AK PARTİ AKŞEHİR, 73. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ...
Reklam
Reklam

AK PARTİ AKŞEHİR, 73. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı, 73. İlçe Danışma Meclisi’ni 25 OcakCumartesi Günü gerçekleştirildi.

27 Ocak 2020 - 00:33

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı tüm kademeleriyle 73. İlçe Danışma Meclisi’nde bir araya geldi25 Ocak Cumartesi günü saat 12.00’da Akşehir Kültür Merkezi’nde yapılan  İlçe Danışma Meclisi’nde teşkilat çalışmaları, yerel ve ulusal gündem ele alındı. 
AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatının tüm kademeleriyle bir araya geldiği toplantıda AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, “Danışma meclisleri bizim için çok önemlidir. Ülkemizde kurumsal bir parti haline gelen teşkilatımız, teşkilatı birlikte yönetme ve ortak akılda buluşma amacıyla danışma meclislerinde bir araya gelerek istişareler gerçekleştirir. Biz de tüm kademelerimizle bir araya gelerek, yerel ve ulusal gündem, belediye çalışmalarımız konularında değerlendirme yaptık. AK Parti Konya Milletvekilimiz Sayın Halil Etyemez'in katıldığı 73. İlçe Danışma Meclisimize katılan AK Davaya gönül veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum ” sözlerine yer verdi.
ÇARDAKOĞLU: “GÜÇLÜ BİR ÜLKEYİZ”
Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğuna değinen Başkan Çardakoğlu, “17-25 Aralık olayları, gezi olayları, 15 Temmuz Darbe Girişimi gibi birçok hadise ile ülkemizin üzerine geliyorlar. Bizim güçlü bir ülke olduğumuzu, kenetlendiğimizi biliyorlar. Bu yüzden tankla tüfekle yıkamayan yedi düvel şimdi ekonomi ile yıkmaya çalışıyor. Ama asla başarılı olamayacaklar. Biz bir ve diri oldukça bunu başaramayacaklar. Para kaybedilirse, elbet kazanılır. Ama Vatan, namus, bayrak ve toprak kaybedilirse geri kazanılmaz ve kazanılması kolay olmaz. Sınır komşumuz Suriye, Irak ve Libya’dan farkımız kalmaz. Bu yüzden bu ekonomik savaşta fırsatçı olmayalım. Fırsatçılara izin vermeyelim. Bir ve beraber olalım ki yedi düvel yine başaramasın” sözlerine yer verdi. 
ETYEMEZ: AKŞEHİR'E 586 MİLYON TL YATIRIM 
YAPTIK 
Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemezde konuşmalarında şu ifadelere yer verdi: 
"AK Parti Akşehir 73. İlçe Danışma Meclisi toplantımızı gerçekleştirdik. #AKParti Konya İl Başkan Yardımcımız Ali Dığrak, Akşehir İlçe Başkanımız Abdurrahman Çardakoğlu İlçe teşkilatımız ve mahalle temsicilerimizle bir araya geldik. Teşkilat çalışmalarımızı, Belediye çalışmalarını ve hedeflerimizi değerlendirdik.
2014 yılından günümüze Akşehir ilçemize; ilçe belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyemiz ve bakanlıklarımızca toplam 586 milyon TL yatırım yaptık. 2012-2018 yılları arasında ilçemizdeki çiftçilere toplam 140 milyon 733 bin TL tarım ve hayvancılık desteği verdik. Tüm teşkilatımızla birlikte omuz omuza vererek, aramıza nifak sokmadan Akşehir'imiz, Konya'mız, ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz."   Etyemez son olarak Merkez Üssü Elazığ'da olan depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. 
Programa, Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu,  ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerinin yanı sıra belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantılarda teşkilat içi faaliyetler değerlendirilirken ülke gündem ve yereldeki yapılan çalışmalar ve sorunlarla ilgili istişarede bulunuldu. Yaklaşık 1,5 saat devam eden toplantı, soru-cevap kısmının ardından sona erdi.
HABER / MEHMET İNCE 
 

Bu haber 2650 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'1 AYDA SAPTANAN AKTİF VAKA, 15 GÜNDE SAPTANDI'
'1 AYDA SAPTANAN AKTİF VAKA, 15 GÜNDE SAPTANDI'
MİLLETVEKİLİ ERDEM YUNAK'TA MUHTARLARLA BULUŞTU
MİLLETVEKİLİ ERDEM YUNAK'TA MUHTARLARLA BULUŞTU