AK PARTİ KONYA’DAN AKŞEHİR’E ÇIKARTMA
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ KONYA'DAN AKŞEHİR'E ÇIKARTMA

Ak Parti Konya İl Teşkilatı ve Akşehir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Salih Akkaya sivil toplum örgütleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

22 Mart 2019 - 09:01

Düzenlenen programa; Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Milletvekilleri Orhan Erdem, Ziya Altunyaldız, Güler Samancı, Halil Etyemez, Akşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Salih Akkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman  Çardakoğlu, Mhp İlçe Başkanı Salih Akça, Ak Parti ve Mhp Kadın ve Gençlik Kolları başkanları, Sivil Toplum Örgütü üyeleri ve basın mensupları katıldı. 
CUMHUR İTTİFAKI AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE BAŞKAN ADAYI SALİH AKKAYA; HALKA HİZMET HAKKA HİZMET 
Konuşmama öncelikle teşekkürle başlamak istiyorum. Bizi tekrar aday gösteren Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli beye teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bizde yeni dönemde Cumhur İttifakı olarak sizlere hizmet etmek için çalışacağız. Bu seçimleri de Allah’ın izniyle daha yüksek bir oy oranıyla kazanacağız. Bugün Konya’mızdan bir çıkartma yaparak 6 Milletvekilimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız,İl Başkanımız ve kadın kolları başkanımız bizleri yalnız bırakmadılar.Çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Halka Hizmet Hakka hizmet düsturuyla inşallah çalışmalarımıza daha hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Sağlıcakla kalın. 
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE BAŞKAN ADAYI   UĞUR İBRAHİM ALTAY; GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ 
Hepinizi selamlıyorum.Geçtiğimiz günlerde yine Akşehir’deydim Salih Başkanım Proje tanıtım toplantısında hem önceki 5 yılda yaptıklarını hemde gelecek dönemde yapılacak olan projeleri anlattı. Salih Akkaya beye yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum. 5 Yılda Akşehir’de toplam 568 Milyon tl’lik yatırım gerçekleştirdik. Arıtma tesisimiz Akşehir’de bir ilk olarak tarihe geçti, Arasta restorasyonumuz eski görkemine kavuştu, Restorasyon çalışmaları Akşehir’in Kültür ve Turizmin gelişmesine katkı oldu. Yeni dönemde Restorasyon çalışmalarını belediyemizle birlikte yürütmeye devam edeceğiz. Akşehir’in daha da gelişmesi için daha çok çalışıp, hizmet edeceğiz. Birliğin olduğu yerde bereket vardır. Başkaları gibi bol keseden atmayız. Başkaları gibi çalışmadan bir şeyler söyleyemeyiz. Başkaları gibi acaba bu yapılabilir mi diye ifade etmeden,  istişare etmeden bir şeyi vaat edemeyiz. Bizim üstümüze düşen görev budur.  Çünkü biz Akşehir’i ve Akşehirlileri çok seviyoruz. Burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Akşehir bir dönem daha bu güçlü yapıyla devam ederse, inşallah bir çok şeyi daha başarmış olacağız. Onun için Akşehir’de güçlü bir destek bekliyorum. Bu desteğin hakkını vermek için bizde size buradan söz veriyoruz ve 5 yıl boyunca gece gündüz demeden Akşehir’imizi geleceğe taşımak için gayret edeceğiz” diye konuştu.
AK PARTİ KONYA İL BAŞKANI HASAN ANGI; GELECEK NESİLLERE GÜZEL BİR AKŞEHİR BIRAKMAK İÇİN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ. 
Artık seçim döneminin son 10 günündeyiz, 5 yıllık tecrübe döneminden sonra başkanımız Salih Akkaya tecrübesiyle,birikimiyle görevine devam edecektir. Yeni dönemde de çok güçlü bir şekilde devam ederek güzel hizmetler yapacağız İnşallah. Bu da sizlerden gelecek destekle olacaktır. Gelecek nesillere çok daha iyi bir Akşehir bırakmak istiyorsak bu imkanı 31 Mart’ta iyi değerlendirmemiz lazım. 31 ilçede en yüksek oylarla çıkmak istiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız 2 dönem Selçuklu’da başkanlık yaptı, büyük işler başardı,inşallah büyükşehir ve ilçeler içinde güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımıza da tam desteğinizi bekliyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. 
AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ORHAN ERDEM; 81 HİZMET ARTARAK 121 HİZMET OLACAK 

Bugün Nevruz’un ilk günü, Baharın habercisi Nevruz kutlu olsun. Burada çok güçlü Ak Parti Heyeti var, İl Başkanımızın, Vekillerimizin süreç içinde kaç kere geldiklerini sayamadım, Büyükşehir Belediye Başkanımız 7-8 defa ilçemize geldi. Bu süreç içinde Akşehir’imize verdikleri değeri hepimiz görüyoruz, ben hepsine teşekkür ediyorum Allah onlardan razı olsun. Eğer Akşehir’de AK Parti oyları çok yüksek çıkarsa, Büyükşehirde Uğur İbrahim Altay kardeşimize çok yüksek oy çıkarsa, bu yatırımların zaten hepimiz geleceğini biliyoruz ama her şeyden önemlisi bu oylarla liderimize nefes veririz, güç veririz. Bu her şeyden önemlidir. Allah’ın izniyle dünyaya meydan okuyan bir liderimiz var, nereden nereye geldik. Bunun gücü, arkası sizlersiniz. İnanın bu tecrübelerle Allah’ın izniyle 81 değil, ben eminim ki 101, 121 hizmet olacak o. Onlar bizim için kolay. Önemli olan ülkemiz, vatanımız, İslam Alemi. Sizin vereceğiniz oylar, Bosna’daki bir Müslüman kardeşimize güç olacak. Azerbaycan’daki bir kardeşimize güç olacak. Afrika’daki bir kardeşimize güç olacak. Türkiye güçlüyse; onların onuru artıyor, umudu artıyor. Bu umudu birlikte güçlendireceğiz
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI LEYLA ŞAHİN  USTA; BAŞKANLARIMIZ HEP SAHADA OLACAK 
İnşallah yeniliğe, Kardeşliğimize kapı açan günlerimiz olsun diye dua ediyoruz. Cumhur İttifakının beraberliğini Yenikapı’da 2 liderin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli’nin bu ülkenin birliği için beraber yola çıktıkları günleri bir heyecanla anlatmak istiyorum. Her seçim önemli diyoruz ama özellikle Cumhur İttifakıyla birlikte bu seçim daha çok önemli. Vatanın, bayrağın ve ezanın susturulmaması için mücadele eden ve çaba içerisinde olduğunu anlamamız gerekiyor. Konya Ak Parti için güçlü bir ilimiz, ilçelerimizde öyle. Gerek Büyükşehir’de gerekse ilçelerde başkanlarımızın seçileceğine inanıyoruz. Milletimizin teveccühünün bizden yana olacağına inanıyoruz, ama şunu unutmamalıyız, ne kadar güçlü olursak, ülkemize ve ilçemize o kadar güçlü katkıda olacağına inanıyoruz. 31 Mart’taki seçim sonuçlarını sadece illerimizdeki vatandaşlarımız değil, dünyanın dört bir yanından Türkiye’yi gözleyen herkes bakacak. Acaba sonuçlar ne oldu, Kim belediye başkanı oldu diye bakmayacaklar, Cumhur İttifakının ve karşı tarafın sonucu ne oldu diye bakacaklar ve buradan birtakım sonuçlar  çıkaracaklar, buradan bir takım yorumlar yapılacak ve buradan Türkiye’mize yeniden planlar yapılacak. Eğer biz bu Ülke’nin değerine değer katmak istiyorsak, bu bilinçle ve şuurla sandığa gitmeliyiz. Sandığa gitmek hepimizin görevi, bunu ihmal etmemeliyiz. Vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layık, ve bu hizmeti yapacak olan elbet bizleriz ve bizden başka kimsede yoktur. Türkiye sürekli gelişen ve değişen bir ülke bizimde bu değişime ve gelişim için çaba sarf etmemiz gerekiyor. İşimiz 31 Mart’ta bitmeyecek bundan emin olabilirsiniz. Asıl işe 31 Mart’tan sonra başlayacağız. Şuanda sahadayız çalışıyoruz, Seçimden sonra da başkanlarımızı sahada görüceksiniz. Hepinizden Allah razı olsun. 
Konuşmaların ardından  Program toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.
HABER / MEHMET İNCE-

Bu haber 1044 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
UZMAN ÇAVUŞ UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI
UZMAN ÇAVUŞ UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI