AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ GÜLAY SAMANCI’DAN HARP MALULÜ...
Reklam
Reklam

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ GÜLAY SAMANCI’DAN HARP MALULÜ GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET

18 Eylül 2020 - 09:57

Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı kendisine eşlik Ak Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Konya İl Müdür İbrahim Akyüz 'den  oluşan heyet ile Gaziler Haftası münasebeti nedeniyle Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Konya Milletvekili Gülay Samancı; "Şehit ve Gazi ailelerimiz milletimizin birlik ve beraberlik teminatıdır. Başka bir havası var buraya gelince insanların etkilenmemesi mümkün değil" dedi.
Ziyaret de şehit aileleri ve gaziler ile sohbet eden Gülay Samancı sorun bildiren üyelerin sorunlarının giderilmesi için çaba göstereceğini dile getirdi. 
Dernek Başkanı Gazi  Süleyman Ege ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti  dile getirerek heyete teşekkürlerini iletti. 
Gazi Ege ,TBMM'de yapılacak yasama faaliyetlerinde şehit  aileleri  ve gazilerimizin yaşamış olduğu sorunların giderilmesi konusunda  desteklerini beklediklerini dile getirerek , Şehit anne ve babalarının özlük haklarının iyileştirilmesi, gazilerimizin ÖTV'siz araç edinmesi, askerde ecelen vefat edenlerin anne ve babalarının özlük haklarının iyileştirilmesi, kamuda çalışan şehit ve gazilerin  yakın çevresi atama ve  yer değiştirme işlemlerinin hızlandırılması  gibi  konularda yaşanılan sorunlara değindi.Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi. HABER MERKEZİ 

Bu haber 259 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR TREN GARI KAVŞAĞINDA KAZA 6 YARALI
AKŞEHİR TREN GARI KAVŞAĞINDA KAZA 6 YARALI
KAÇAK TELEFON ELE GEÇİRİLDİ
KAÇAK TELEFON ELE GEÇİRİLDİ