Akşehir Belediyesi Cuma Namazı İçin Tüm Hazırlıklarını...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Akşehir Belediyesi Cuma Namazı İçin Tüm Hazırlıklarını Tamamladı

Akşehir Belediyesi, normalleşme adımları kapsamında bugün kılınacak Cuma namazı için tüm hazırlıklarını tamamladı.

29 Mayıs 2020 - 10:57

Akşehir merkezde belirlenen yerlerde kılınacak alanlarda Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından dezenfektanlı su ile yıkama çalışmaları ve temizlik çalışmaları yapıldı. Ayrıca yine Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından da sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek namaz kılınacak alanlarda işaretleme çalışması yapıldı.

Akşehir Belediyesi tarafından merkezdeki Cuma namazı kılınacak tüm alanlara cemaatin ellerini dezenfekte edebilmesi için de dezenfekte stantları konuldu. Ayrıca Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince de Anıt Meydanı, Nasreddin Hoca Meydanı ve Salı Pazarı alanlarına da namaz sırasında lazım olacak gerekli ses sistemleri kuruldu.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “Bugün uzun bir aradan sonra cemaatimizle birlikte kılacağımız Cuma namazı öncesinde ekiplerimizce tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek kılacağımız bu Cuma namazında hemşehrilerimizin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde ibadetlerini yapmaları için her şey hazır, tüm personelimize emekleri için teşekkür ederim” dedi.

Bu haber 624 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞENLİKTE EĞLENCE PROGRAMI VE LAZER GÖSTERİSİ
ŞENLİKTE EĞLENCE PROGRAMI VE LAZER GÖSTERİSİ
TUZLUKÇU'DA 2. ETAP TOPLU KONUT YAPILMASI İÇİN DÜĞMEYE BASILDI
TUZLUKÇU'DA 2. ETAP TOPLU KONUT YAPILMASI İÇİN DÜĞMEYE BASILDI