AKŞEHİR VE YUNAK BÖLGESİNİN SAĞLIKTAKİ DEĞERİ UZM.DR.ÇETİN...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR VE YUNAK BÖLGESİNİN SAĞLIKTAKİ DEĞERİ UZM.DR.ÇETİN DUMAN GÖNÜLLERDE TAHT KURDU

Yıllardır Akşehir Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Çetin Duman Akşehir ve Yunak bölgesinde gönüllere taht kurdu.

25 Eylül 2017 - 21:31 - Güncelleme: 26 Eylül 2017 - 16:34

En kutsal mesleklerden biri doktorluk. Ufacık rahatsızlığımızda onlara koşuyoruz. Her ne kadar doktora şiddet artsa da onlar hastalarının hayatını kurtarmak için canını dişine takıyor. Mesleklerini iş değil, insani bir görev olarak görüyorlar... İşte o örnek insanlardan birisi.Yıllardır Akşehir Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Çetin Duman sevecen ve Müşvik tavrı ve koyduğu isabetli teşhislerle ilçe ve bölge halkının gönlünde taht kurmuş bir doktordur.Akşehir Devlet Hastanesinde yaklaşık olarak 7 yıldan beridir görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Çetin Duman’ın özverili çalışması, vatandaşların taktirini toplayıp, 7 den 70 e tüm herkesin sevgisini kazandı.Her şey elbette dört dörtlük olmaz. Ama gösterilen ilgi,hastanın her şeyden önce en çok beklediği en önemli ilaçtır.Tedaviye gelen hastasını daha kapıda ona karşı yaklaşımı ile tedavi etmeye başlayan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Çetin Duman bölge halkı tarafından sevilen ve saygı duyulan bir doktor olarak anılmaya devam ediyor.Hasta ve Hasta yakınları ise Doktor Çetin Duman’dan duydukları memnuniyeti dile getirerek . ''Hastanemizde böylesine samimi ve doğru teşhis koyan doktor görmedik.Öyle kolay değil insanlık yapmak, herkese de kısmet olmuyor. Çok güler yüzlü neşeli bir yapısı var yıllardır tanırım bilirim gerek hastanede gerekse hastane dışında çok güzel hizmetlerine şahidim, maşallah ALLAH öyle bir sabır vermiş ki anlatmakla bitiremem.Akşehir’de sevilen sayılan halk arasında ve mesai arkadaşları tarafında sevilen önemli bir değerdir hasta psikolojisinden anlayan çok iyi bir doktordur. Devletini bayrağını seven bir önemli değerdir sayın hocamız Dr.Çetin Duman bey mesaiden önce görevinin başında olur mesaisi bitmeden hastaneden ayrılmaz. Hediye hiç bir şey kabul etmez ve hastalarına ve hasta yakınlarına dua et der bizler içinde bir hizmet insani bir değerdir, reklamı sevmez.Akşehir’de çok büyük çevreye sahip asil kişilikli saygınlığı ile hürmetkarlığı ile halkın gönlünde taht kuran humanist ruhlu çalışkan bir doktordur, kapısına gelen kim olursa olsun herkesi aynı kefede tutar asla kimseyi ötekileştirmez herkesimin uğrayacağı bir değerdir.Yunak Haber Gazetesi olarak , bize de düşen böylesi önemli değerleri onure etmek siz değerli okuyucularımla paylaşmak, ALLAH binlerce defa razı olsun böylesi değerli güzel hocalarımızdan... Biz böyle değerlerimizi seviyoruz sevmeye de devam edeceğiz...Halka kim hizmet ederse biz de o değerlerin yanlarındayız, ve olmaya da devam edeceğiz. Selam ve dua ile..." 
HABER / 
ABDÜLKADİR UYSAL-YUNAK 

Bu haber 12968 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Osman
  11 ay önce

  Bu gibi değerleri kaybetmemek lazım. Allah razı olsun işini hakkıyla yapan doktorumuzdan

 • Dilek Çakıl
  11 ay önce

  Hekimliği Özverili çalışması ve yaklaşımı insanları incitmeyen tavrı ile bulunmaz bir hekim çok beyefendi bir kışlık.

 • Salim Karaoğkan
  11 ay önce

  Kutsal meslek Erbabı Akşehir Devlet Hastanesinde 7 yıldan beridir görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Çetin Duman’ın özverili çalışması, araştırmacı ve tedavisinde dünya sağlık literatüründe  yenilkçi; Hastanemizde samimi ve doğru teşhis koyan tezcümle hayatı yaşanır kılan ve kurtaran böylesi değerlerimizi seviyoruz sevmeye de devam edeceğiz...Halka kim hizmet ederse biz de o değerlerin yanındayız, ve olmaya da devam edeceğiz. Uzmanı Dr. Çetin Duman’ın başarılarının  devamını diler, yaşam boyu sağlık, mutluluk dolu günler temenni ederiz. rnSalim Karaoğlan ve Ailesi.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEDAVİSİNE YARDIMCI OLDUĞU İÇİN BAŞKAN AKKAYA’YA TEŞEKKÜR ETTİ
TEDAVİSİNE YARDIMCI OLDUĞU İÇİN BAŞKAN AKKAYA’YA TEŞEKKÜR...
KIBRIS GAZİSİNDEN COŞKULU ŞİİR
KIBRIS GAZİSİNDEN COŞKULU ŞİİR