ANTEPLİOĞLU BAKLAVALARI AKŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ANTEPLİOĞLU BAKLAVALARI AKŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI

Anteplioğlu Baklavaları Akşehir’de hizmete başladı. Açılışta konuşan satış sorumlusu;’’Orijinal Antep Baklavasını Akşehirli vatandaşlarla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

20 Kasım 2019 - 09:49

Antep fıstığının bakır tepsilerle buluştuğu Anteplioğlu Baklavaları’nın Akşehir’deki şubesi açıldı. Anteplioğlu Baklavaları Akşehir’de Meydan Mahallesi Meydan Cami karşısında hizmete başladı. Doğal ortamda üretilen, damaklarda kalan, Dünya markası haline gelmiş orijinal Antep baklavası Anteplioğlu Baklavaları sayesinde Akşehirli vatandaşların ayağına kadar geldi. Doğal şeker pancarından yapılan şeker, keçi sütü, kanserojen maddeler içermeyen orijinal Antep fıstığı bakır tepsilerde buluşarak eski taş fırınlarda hazır hale geliyor. Ürünlerde daha çok doğal ürünler kullandıklarını ifade eden satış sorumlusu, "Bildiğimiz baklavalardan ayrı ve daha doğal bir baklava üretip hizmete sunuyoruz. Taş fırınlarda, bakır tepsilerde baklavalarımızı pişirerek halka sunmak istiyoruz. Özlenen beklenen lezzeti Akşehirli vatandaşlarla buluşturmak bizim tek gayemizdir. Antep baklavası pahalıdır diyenlere cevap olarak herkes orijinal Antep baklavası yesin diye fiyatlarımızı Gaziantep piyasasının altında bir rakamda tutup gerçek tereyağlı baklavayı Akşehir’de hizmete sunuyoruz. Baklavalarımızı diğer baklavalardan ayıran özellikler ise, Glikoz şurubu ve Mısır şurubu kullanmıyoruz. Yapay tatlandırıcı veya şerbetler kullanmıyoruz. Biz daha çok doğal şeker pancarından yapılan şeker ve tabiki has orijinal Antep fıstığı kullanıyoruz. Tüm Akşehir halkımızı işletmemize davet ediyoruz" dedi.
Birbirinden kaliteli ve lezzetli baklava çeşitlerinin buluştuğu Anteplioğlu Baklavaları’nda her damak tadına uygun bir ürün bulunuyor. Özellikle tercihin Cevizli ve Antep Fıstıklı baklavadan yana olduğu işletmede Fıstıklı şöbiyet, Fıstık sarma gibi daha birçok tatlı çeşidini de bulabilirsiniz.
ANTEPLİOĞLU BAKLAVALARI AKŞEHİR ŞUBESİ
ADRES: MEYDAN
 MAHALLESİ MEYDAN CAMİ  KARŞISI
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 2429 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI
EMNİYETTEN KENEVİR OPERASYONU
EMNİYETTEN KENEVİR OPERASYONU