BAŞKAN AKKAYA: AKŞEHİR’İ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA: AKŞEHİR’İ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir’de yaşayan herkesin şehrin yönetiminde söz sahibi olabilmesi amacıyla başlattığı çalışmalar kapsamda ‘Hanım Kardeşlerimizi Dinliyoruz’ başlığı altında bir program düzenledi.

07 Ocak 2022 - 10:43

Kısa adı ASEM olan Akşehir Aile Sanat ve Eğitim Merkezi Hanımlar Lokali’nde gerçekleştirilen etkinlik öncesinde ASEM’de kurs alan hanımları ziyaret eden Başkan Akkaya, kursiyerlerin yeni yılını kutlayıp, isteklerini dinledi.

Akşehirli hanımlarla ASEM’in lokalinde bir araya gelen Başkan Akkaya’ya AK Parti Konya Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Erkan, AK Parti Akşehir Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülcü, Akşehir Belediyesi Meclis Üyesi Özlem Hekim’de eşlik etti. Söz sırasının hanımlarda olduğunu belirten Başkan Akkaya, hanımların Akşehir’de yapılmasını istedikleri hizmetleri, projeleri ve talepleri dinledi.

Yoğun katılımın olduğu program sonunda hanımların fikirlerinden istifade ettikleri için memnun olduklarını dile getiren Başkan Akkaya “Büyükşehir Belediyemiz tarafından inşaatı yapılan Akşehir Belediyemiz tarafından arsası verilen ASEM’deyiz. Bu tesisin işletmesi de Konya Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılıyor. Akşehir’imizdeki hanım kardeşlerimiz burada birçok sanatsal etkinliklere, kurslara ve yüzme kurslarına erişmiş oluyorlar. Bizde bugün kursiyer hanımefendileri ziyaret ettik ve Akşehirli hanım kardeşlerimizle bir araya gelerek onların Akşehir’imize dahil isteklerini, önerilerini dinledik. Hanım kardeşlerimizin fikirlerinden istifade ettik. Akşehir’imizi hep birlikte yöneteceğiz. İnşallah gücümüz yettiğince Akşehir Belediyesi olarak hanımlarımızın bu taleplerini yerine getirmeye gayret edeceğiz. Bizim görev alanlarımızın dışında olan konuları da kamu kurumlarımıza, Büyükşehir Belediyemize ve diğer kuruluşlarımıza aktaracağız. Bizi burada misafir ettikleri için de Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığımızın ASEM birimine teşekkürlerimizi arz ediyoruz” diye konuştu.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 695 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR HALK OYUNLARI GRUP YARIŞMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
AKŞEHİR HALK OYUNLARI GRUP YARIŞMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
TUZLUKÇU DOĞALGAZA KAVUŞUYOR
TUZLUKÇU DOĞALGAZA KAVUŞUYOR