BAŞKAN AKKAYA BELEDİYE PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA BELEDİYE PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya düzenlenen bir programla belediye personeli ile bayramlaştı.

15 Ağustos 2019 - 23:15

Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen bayramlaşma programına; Başkan Akkaya' nın yanı sıra Birim Müdürleri, memurlar ve işçiler katıldı. 
Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen bayramlaşma programına; Başkan Akkaya'nın yanı sıra birim müdürleri, memurlar, işçiler katıldı. Bayramlaşma programında işçi sendikası temsilcisi Özkan Dayıoğlu ile Memur Sendikası Temsilci İbrahim Öncel birer konuşma yaparak katılanların bayramını kutladı. Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ da yaptığı konuşmada bütün personelin bayramını kutlayıp “ Tüm çalışma arkadaşlarımın Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Allah Kurbanlarımızı kabul eylesin. Kurbanlarımızın gerçek amacı olan teslimiyetimizi ve Allah’a yakınlaşmamıza vesile kılsın diyorum. Elhamdülillah huzurlu bir şekilde bayramımızı idrak ettik. Bu coğrafyada en huzurlu ülkelerden birisiyiz çok şükür, bayram öncesi, bayram sırasında ve gecesinde arkadaşlarımızın bir bölümü mesai yaptılar ve çalışma yaptılar. Gerçekten dışarıdan gelen misafirler hep ifade ediyorlar. Özlem duyarak yurtdışından gelen misafirlerimiz ismi Ak Pak Akşehir’imizde bayram geçirmeyi gelen hemşerilerimizi daha rahat bir bayram geçirmek üzere geçirsinler diye hummalı bir şekilde gayret gösterdiler teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Mevla’m daha nice bayramlara böyle birlik beraberlik içerisinde huzur içerisinde bizleri eriştirsin. Hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum diye konuştu.     
Başkan Akkaya'nın konuşmasının ardından tüm belediye personeli birbiriyle bayramlaştı. Çeşitli ikramların sunulmasının ardından bayramlaşma programı sona erdi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 682 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FECİ KAZA! ÇİFT ÖLDÜ 2 ÇOCUKLARI YARALANDI
FECİ KAZA! ÇİFT ÖLDÜ 2 ÇOCUKLARI YARALANDI
HAYVAN OTLATMA KAVGASINDA HAYATLARINI KAYBETTİLER
HAYVAN OTLATMA KAVGASINDA HAYATLARINI KAYBETTİLER