BAŞKAN AKKAYA’DAN AKŞENDER’E ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA’DAN AKŞENDER’E ZİYARET

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Engelliler Haftası münasebetiyle Akşehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği ve Spor Kulübü’nü (AKŞENDER) ziyaret etti.

06 Aralık 2018 - 01:34

Dernek bürosunda AKŞENDER Başkanı Abdülkadir Susam, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve Derneğin engelli üyeleri ile bir araya gelen Başkan Akkaya, Engelliler Haftasını tebrik ederek, dernek faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.Engelli vatandaşlara sahip çıkılmasının ve onların dertleri ile ilgilenilmesinin herkesin ortak görevi olduğunu söyleyen Başkan Akkaya” “Hükümetimiz son yıllarda, engellilerin istihdamı, sosyal hayata etkin katılımları ve eğitimleri konusunda çok önemli düzenlemeler yaparak engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin artırılması için büyük çalışmalara imza atmıştır.Akşehir Belediyesi olarak bizde üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu vesileyle; tüm engelli kardeşlerimizi sevgiyle kucaklayarak, ailelerine ve kendilerine sağlıklı, mutlu günler vermesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.
Dernek Yöneticileri, engellilerin sorunları ve istekleri konusunda Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya  ile karşılıklı istişarede bulundu. 
HABER MERKEZİ
 

Bu haber 382 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YILANI VURMAK İSTEDİĞİ TÜFEK PARÇALANINCA KENDİNİ YARALADI
YILANI VURMAK İSTEDİĞİ TÜFEK PARÇALANINCA KENDİNİ YARALADI
DEFİNECİLER MAĞARAYI TAHRİP ETTİ
DEFİNECİLER MAĞARAYI TAHRİP ETTİ