BAŞKAN AKKAYA’DAN ENGELSİZ KAHVALTI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA’DAN ENGELSİZ KAHVALTI

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ilçe genelindeki rehabilitasyon merkezi ve eğitim merkezlerindeki engelli çocuklar ve gençler için Akşehir Belediyesi Hıdırlık Sofrası’nda bir kahvaltı verdi. Kahvaltıya Akşehir Belediyesinin katkılarıyla Akşehir’de kamp yapan Paravolley Milli Takımı oyuncuları da katıldı.

05 Aralık 2018 - 01:34

Kahvaltıya Başkan Akkaya’nın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bilal Eği ile  Emrullah Öztürk’te katıldı. Başkan Akkaya kahvaltı öncesi tek tek masaları ziyaret ederek gençlere ve çocuklara hoş geldin dedi.
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya yaptığı konuşmada “Hepimiz bir engelli adayıyız. Bugün bizim elimiz tutuyor yürüyebiliyoruz ama yarın bir garantimiz yok değil mi? Onun için birbirimize sahip çıkmamız lazımdır. Hepiniz bu ülkenin vatandaşısınız. Hepimiz bu ülkeyi en güzel noktalara taşımak için gayret ediyoruz ve çalışmalıyız. Allah razı olsun hükümetimizden; 2002’de göreve geldiğinden bu yana devletimizin bütün imkanlarını seferber etti. Engelli kardeşlerimize bir çok yardım projeleri, bir çok sosyal yardım projeleri yapıldı. Akşehir Belediyesi olarak bizde Engelsiz Yaşam Merkezimiz, Engelsiz Taksimiz, engellilere dönük Konya, İstanbul, Çanakkale gibi turlarımız, Akülü araç dağıtımımız, Tekerlekli bisiklet dağıtımımız, Akülü araç şarj istasyonlarımız, i görme engellilerimiz için caddelerimizin ve yolların düzenlenmesi gibi bir çok proje ve hizmet yaptık. Her zaman yanınızdayız eksikliklerimiz elbette var, onları da peyderpey tamamlayacağız. Akşehir Belediyesi olarak ve Başkanı olarak her zaman sizlerin emrinizdeyim ve yanınızdayız. Çünkü bizim hedefimiz büyük Türkiye Cumhuriyeti’nin bütün vatandaşlarının ülkesine sahip çıkarak ülkemizi güzel noktalara taşıması ve onun içinde herkesin yürekten çalışmasıdır. Onun içinde var gücümüzle hep beraber çalışırız diye ümit ediyorum” dedi.
Başkan Akkaya’nın konuşmasının ardından Akşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Akşehir’de kamp yapan Paravolley Milli Takımı oyuncuları da Akşehir Belediyesi’ne ve Başkan Akkaya’ya teşekkür etti. Kahvaltı sonrası Başkan Akkaya ve kahvaltıya katılanlar birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.    
HABER MERKEZİ

Bu haber 324 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YARALANDI
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ...
AKŞEHİR MYO'DA MEZUNİYET SEVİNCİ
AKŞEHİR MYO'DA MEZUNİYET SEVİNCİ