BAŞKAN AKKAYA’DAN YURT DIŞINDAKİ HAYIRSEVERLERE PLAKET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA’DAN YURT DIŞINDAKİ HAYIRSEVERLERE PLAKET

Akşehir Belediyesi’nin finansman öncülüğünde Hollanda’da yaşayan hayırseverlerinde katkılarıyla Akşehir’deki engelli vatandaşlara kazandırılan akülü araçlar ve tekerlekli sandalyeler için bu araçları kazandıran hayırsever işadamlarından biri olan Metin Demirci’ye Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya tarafından plaket takdim edildi.

19 Mart 2021 - 01:11

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge Koordinatörü Yusuf Kahraman, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu’nunda katıldığı plaket töreninde konuşan Başkan Akkaya “Metin Bey; Sayın Milletvekilimiz Orhan Erdem Beyinde katkılarıyla Hollanda’dan akülü araç temininde bizlere çok destek oldular. Hem Çeltik ilçemizde, hem de Akşehir’imiz de engelli kardeşlerimizin kullanabilmesi için araç getirttik. Sembolik olarak 2 aracı Metin Bey ve Milletvekilimiz Orhan Bey biraz sonra takdim edecekler. Daha sonraki zamanlarda diğer kalan araçları da ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştıracağız. Çok uygun şartlarda bizlere bu imkanı sağladılar. Geçtiğimiz dönemlerdeki belediye başkanlarımız zamanında da Metin Bey’in katkıları olmuş. Ben Akşehir’de yaşayan tüm engelli hemşehrilerim adına kendilerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Milletvekili Orhan Erdem’de yaptığı konuşmada Metin Demirci’ye teşekkür ederek “Uzun yıllardır Hollanda’da çevresinden temin ettiği katkılarla tırlar dolusu engelli aracı sağladı. Son olarak da 25 Akşehir, 15 Çeltik olmak üzere yine araç temin ettiler. Belediye Başkanımıza ve ekibine de teşekkür ediyorum. Onlarında takipleriyle sorunsuz olarak teslimata hazır hale geldi. Metin Bey gibi insanların Allah sayısını çoğaltsın. Kendisine teşekkür ediyoruz. İnşallah bu güzel hizmetlerin devamı temennisiyle sağlık ve afiyetli bir ömür diliyoruz” diye konuştu. Başkan Akkaya tarafından Hollanda’daki diğer hayırseverlere ulaştırılmak üzere hazırlanan plaketlerde Metin Demirci’ye teslim edildi.
Plaket törenin ardından Akşehir Belediyesi hizmet binası önünde Hasan Hüseyin Deniz ve Fatime Akçam isimli iki engelli vatandaşa AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge Koordinatörü Yusuf Kahraman, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu tarafından akülü araç teslimatı yapıldı.
HABER MERKEZİ 
 

Bu haber 556 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HIRSIZLARIN HEDEFİ BU SEFER ARI KOVANLARI
HIRSIZLARIN HEDEFİ BU SEFER ARI KOVANLARI
ILGIN’DA GENÇLİĞE YATIRIM DEVAM EDİYOR
ILGIN’DA GENÇLİĞE YATIRIM DEVAM EDİYOR