BAŞKAN AKKAYA; GENÇLER ÜLKEMİZİN DİNAMİK GÜCÜDÜR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA; GENÇLER ÜLKEMİZİN DİNAMİK GÜCÜDÜR

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir’de öğrenim gören üniversiteli gençlerle düzenlenen bir programla bir araya geldi. Programa Akşehir İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Eyüp Yılmaz, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel’de katıldı.

13 Aralık 2021 - 10:58

Akşehir Gençlik Merkezi’nde düzenlenen program öncesinde Gençlik Merkezi’nde voleybol oynayan minikler ve aileleri ile görüşen Başkan Akkaya, miniklerle sohbet edip onlarla birlikte basketbol potasına atış yaptı.

Üniversiteli gençlerle buluşan Başkan Akkaya gençlerin tabiri caizse ülkenin bir motoru gibi olduğunu ve dinamik gücü olduğunu belirterek “Gençlik ne kadar iyi yetişirse, sağlıklı olursa ülkenin geleceği de sağlam ve güvenli oluyor. Birçok Avrupa ülkesine baktığımız zaman bizim gençliğimiz daha bilinçli ve daha şuurlu. Avrupa’da genç nüfus azalmaya başladı, bizde de azalmaya başladı ama yine de çok şükür birçok ülkeye göre daha çok genç nüfusumuz var. Burada olduğunuz sürece her zaman belediye teşkilatı olarak, Belediye Başkanı olarak her zaman yanınızdayız ve destekçiniz olacağız. Her zaman sizlere kapımız açık. Her türlü istek ve talebinizde kapımızı çalabilirsiniz” dedi.

Akşehir Belediyesi olarak yeni faaliyete geçen Genç Akşehir Kültür Sanat Eğitim ve Spor Merkezi (Genç AKSES Merkezi) hakkında da bilgiler veren Başkan Akkaya; bu merkezde gençlere daha çok dijital içeriklere yönelik kurslar ve eğitimler vereceklerini belirterek bu kurs ve eğitimler sonrasında katılımcılara sertifika ve belge verileceğini, bu belgelerinde ikinci bir diploma olacağını kaydetti.

Başkan Akkaya daha sonra üniversiteli gençleri dinleyip, onların sorularını yanıtlayıp, istek ve taleplerini dinledi. Etkinliğin sonunda Başkan Akkaya, öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
HABER MERKEZİ 

 

Bu haber 1568 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU YIL ŞENLİKLERDE HANGİ SANATÇI GELSİN
BU YIL ŞENLİKLERDE HANGİ SANATÇI GELSİN
YUNAK'TA YAĞMUR SELE DÖNÜŞTÜ
YUNAK'TA YAĞMUR SELE DÖNÜŞTÜ