BAŞKAN AKKAYA TİPİ VE ORTAKÖY MAHALLESİNDE HALKLA BULUŞTU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA TİPİ VE ORTAKÖY MAHALLESİNDE HALKLA BULUŞTU

Akşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Akkaya, 31 Mart’ta yapılacak seçim çalışmaları kapsamında Akşehir’e bağlı mahalleleri ziyaret ediyor.

26 Mart 2019 - 00:17

Akşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Akkaya’ya yaptığı ziyaretlerde, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti Akşehir Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Zeybek ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik ediyor. 
Seçim çalışmaları kapsamında Tipi ve Ortaköy Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Akşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Akkaya “ Bütün dünyada ki, Türkiye’nin ilerlemesinden rahatsız olan, Türkiye’ye köstek olmaya çalışan çelme atmaya çalışanlara biz bir kez daha Osmanlı şamarını 31 Mart günü vuracağız. Türkiye dinamik ve güçlü bir ülkedir. Türkiye’nin üç tarafı denizlerle çevrili ve dört tarafı da hainlerle, düşmanlarla çevrilidir. Türkiye’nin kendinden başka dostu yoktur. Dostu olmadığı gibi sorumlu olduğu bir çokta ülkeler vardır. Büyük bir gönül coğrafyamız var.  31 Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerimizde başarılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğimize hep beraber inanıyoruz. Çünkü biz hizmet için varız. “Halka Hizmet Hakka Hizmet” düsturu olan bir hareketin mensuplarıyız. Halkımıza, hemşerilerimize, ülkemize neler katabiliriz, onun kaygısını taşıyoruz. ” dedi.  
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 757 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİMETULLAH BAŞARISINI YİNE KATLADI
NİMETULLAH BAŞARISINI YİNE KATLADI
AKADEMİK KİTAPFON ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ
AKADEMİK KİTAPFON ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ