BAŞKAN ÇARDAKOĞLU; UYUM, İSTİKRAR ve HİZMETE DEVAM
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN ÇARDAKOĞLU; UYUM, İSTİKRAR ve HİZMETE DEVAM

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçim öncesi yaptığı açıklamada önemli konulara değindi.

30 Mart 2019 - 01:24

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçim öncesi yaptığı açıklamada önemli konulara değindi. İşte Başkan Çardakoğlu’nun açıklaması:
2004 yılından itibaren Akşehir’de 15 yıldır hizmet ettiklerine vurgu yapan AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, “Bu memlekette doğmuş ve bu memlekette hizmet eden kıymetli hemşerilerim. Bildiğiniz gibi bir sürecin ve bir seçim maratonunun bitmesine sayılı saatler kaldı. Sizlerden aldığımız destekle 2004 yılından itibaren yaklaşık 15 yıldır sizlere hizmet etmekteyiz. İktidara gelmemizle beraber güzel ilçemiz Akşehir’de birçok yatırıma ve projeye imza atarak sizlere layık olmak ve memleketimizin adını her ortam da duyurmak için gecemizi, gündüzümüzü kattık” dedi.  
“DAVA 
ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR
 EDİYORUM”
AK davanın pazara kadar değil mezara kadar olduğunu söyleyen Başkan Çardakoğlu “Partimiz kurulduğu günden itibaren teşkilatımızda görev almış sandık görevlilerinden, ilçe başkanına, belediye başkanından milletvekillerine kadar herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor vefat edenlere de rahmet diliyorum” sözlerine yer verdi. 
“CUMHUR İTTİFAKI 
KAZANACAK”
15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra bir yolculuğa çıkıldığını belirten Başkan Çardakoğlu, “Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi genel seçimlerde yapılan birlik ve beraberlik yerel seçimlerde de yansıtıldı. AK Partiden 16 ve MHP’den 9 kişi olmak üzere ortak bir meclis üyesi aday listesi oluşturuldu. Cumhur ittifakımızın adayı da mevcut Belediye Başkanımız Sn. Dr. Salih Akkaya beydir. Akşehir hep Ak Partiye sahip çıkmıştır. Bundan sonra da Cumhur İttifakına sahip çıkacaktır. Geçen yıl girdiğimiz 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ a onun çalışma arkadaşı olarak ta Milli Eğitim Bakan yardımcılığı ve öncesinde milletvekilliği görevlerinde bulunmuş Sayın Orhan Erdem beye Mecliste görevini Akşehir’den güzel bir destekle verdik. Şimdi sıra Ankara’da, Konya’da ve Akşehir’ de uyumun istikrarın ve hizmetin devamlılığı için yeniden cumhur ittifakı adayımız sayın Dr. Salih Akkaya Bey’e görevi yeniden 1 Nisanda hep birlikte vereceğiz inşallah. Nasıl ki 5 yılda güzel ilçemize 568 trilyonluk yatırım kazandırdıysak bu dönemde de hazırladığımız yeni 81 projemizi şehrimize kazandıracağız” dedi. 
“BİZİM TEK DERDİMİZ, DAVAMIZ AKŞEHİR”
Gece gündüz Akşehir için çalıştıklarını ifade eden Başkan Çardakoğlu, “Maalesef herkes projelerini konuşsa ama sosyal medya ve yerel basından da takip ettiğimiz üzere tamamen karalama kampanyası yürütmektedirler. Af buyurun ‘meyve veren ağaç taşlanırmış ve yalancının mumu da yatsıya kadar yanarmış’ diye atalarımız boşa dememiştir. Bizim yolumuz belli tarafımızda belli derdimizde tasamızda sadece Akşehir bu çatı altında hiçbir arkadaşımız koltuk meraklısı olmamıştır ve olamayacaktır. Eğer görev sürelerimiz boyunca tuğla üstüne tuğla ya da bu şehre bir çivi fazla çakabilirsek ve hayır duası alabilirsek ne mutlu bizlere” sözlerine yer verdi. 
“AKŞEHİR GELECEK DÖNEME
 MÜJDELERLE GİRECEK”
Akşehir için Sağlık Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan müjdelerin açıklandığını hatırlatan Başkan Çardakoğlu,  “Şükürler olsun ki, hem Sağlık Bakanımızdan hem de Çevre Bakanımızdan Akşehir adına güzel haberler aldık. Kıyı kenar çizgisi ile alakalı yaptığı açıklamada Çevre Bakanımız Sayın Murat KURUM Bey, “orda evim varmış gibi o göl gölümmüş gibi” bu dönemde ilgileneceğini SKM büromuzun açılışında belirtmişti. Bir diğer müjdesi de 500 dairelik bir toplu konutun Akşehir’e kazandırılmasıydı.  Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin KOCA beyin destekleriyle Akşehir’e 150 yataklı ek hastane binamızın yapılmasında memleketimiz için güzel haberlerden bir diğeriydi. Bu yatırımların memleketimize kazandırılmasında emeği geçen başta bakanlarımız olmak üzere Milletvekilimiz Sayın Orhan Erdem beye, Belediye Başkanımız Sayın Dr.Salih Akkaya ve Devlet Hastanesi Başhekimimiz Sayın Dr. Bülent Erdem beye teşekkürlerimizi sunuyorum. Şimdiden Cumhur İttifakımıza ve Başkanımız Sayın Dr. Salih Akkaya beye destekleriniz için teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını diliyor, sizlere selam ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.     
HABER MERKEZİ 

Bu haber 889 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NASREDDİN HOCA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA EVİ BÖLGEDE TEK
NASREDDİN HOCA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA EVİ BÖLGEDE TEK
ÇELTİK'TE YENİ SANAYİ SİTESİ VE GALERİ DÜKKANLARI  HAYATA GEÇİYOR
ÇELTİK'TE YENİ SANAYİ SİTESİ VE GALERİ DÜKKANLARI HAYATA...