“BENİM OYUN SANDIĞIM”
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“BENİM OYUN SANDIĞIM”

"Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesi" kapsamında okul öncesi eğitiminden yararlanamayan çocuklara eğitim setleri hediye edildi.

06 Aralık 2021 - 13:56

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyetinin ortak finansmanı ile uygulamaya konulan Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve UNICEF iş birliğinde yürütülen "Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesi" kapsamında Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan “İlçe Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Komisyonu” tarafından 5 yaşında olup okul öncesi eğitimden yararlanamayan çocuklarımıza Proje kapsamında çocukların gelişimini destekleyici çeşitli eğitim materyallerinin bulunduğu "Benim Oyun Sandığım" eğitim setleri teslim edildi.
 Bu proje kapsamında "okul öncesi çağında olup" bulunduğu muhitte ana sınıfı olmadığı için bu hizmetten yararlanamayan ve gelecek sene 1.sınıfa başlayacak  çocuklar dahil edilmiştir. Çocuklara ve ailelere, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyon aracılığıyla ailelere belli periyotlarla yapılacak ziyaretlerle rehberlik edilecek.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 413 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİT ZEYNEP SAĞIR ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR
ŞEHİT ZEYNEP SAĞIR ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR
"BU TENEFFÜS SENİN İÇİN ÖĞRETMENİM"