BU TAKIM HEPİMİZİN,BU TAKIM AKŞEHİR’İN
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BU TAKIM HEPİMİZİN,BU TAKIM AKŞEHİR’İN

Akşehirspor Kırmızı Sokak Taraftar Grubu 2.Ligle ilgili olarak Sosyal Medya hesabından basın açıklaması yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

17 Haziran 2019 - 07:55

Hepimiz biliyoruz ki yıllarca amatör liglerde mücadele ettik ve hasretini çektiğimiz profesyonel lige çıkamadık.Ve bu ligin şehirimize hiçbir kazanımı olmadı.Bugün geldiğimiz noktada ise dün itibariyle Konyamızın 2.Ligdeki temsilcisi olan 1922 Konyasporu Akşehirsporumuzun bünyesine dahil ettik.Bu olay futbolun sporun içinde olan herkesin rahatlıkla anlayacağı gibi gerçekten çok olağanüstü ve başarabilinmesi çok güç bir olaydır.Bu geçişte zerre kadar emeği olan kim varsa çok büyük bir teşekkürü ve şükranı gerçekten hakediyor.

2.ligde oynamak Akşehirimize sosyal ve ekonomik anlamda çok şey katacaktır ve bundan kimsenin şüphesi yoktur.Şehir olarak hem prestij hem tanıtım hemde ekonomik anlamda birçok getirisinin olacağı bu ligi çok iyi değerlendirmemiz gerekmekte.Futbolun çok büyük bir birleştirici unsur olduğunu bu sezon Bal liginde gördük.Bütün Akşehir halkı şampiyonluğa oynayan takımımızı koşulsuz ve şartsız destekledi.Herkese çok teşekkür ediyoruz.

Ancak 2.ligde taraftar desteğinin yanısıra maddi ve manevi olarak çok büyük desteğe ihtiyacı olacaktır AKŞEHİRSPORUMUZUN.

Bu sebeple Akşehir’deki sanayici işadamlarımızın,sivil toplum kuruluşlarımızın ve siz değerli taraftarlarımızın önceki dönemlere nazaran takımımızın yanında daha sıkı daha bağlı bir şekilde yer alması gerekmektedir.Bu kulüp 2-3 kişiyi temsil etmeyecek.100.000 nüfuslu adı gibi güzel Akşehirimizi temsil edecek.Küsmeleri,kırgınlıkları bir kenara bırakıp Konyadan devraldığımız bu bayrağı daha ilerilere taşımak üzere 7 de 70 e,gelir düzeyi en düşük olanından en yüksek olanına kadar desteklemek gerekmektedir. Memleketimizin tanıtımı ve gelişimi açısından ayağımıza gelen bu fırsatı biz Akşehir adına çok iyi değerlendireceğimize canı gönülden inanıyoruz.KENETLENİP Allah’ın izniyle bu işide anlımızın akıyla halledeceğimize inanıyoruz
SEN,BEN YOK AKŞEHİR VAR,AKŞEHİRSPOR VAR…
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 1268 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DOĞANHİSAR'DA KAÇAK SİLAH OPERASYONU
DOĞANHİSAR'DA KAÇAK SİLAH OPERASYONU
KIŞ GÜNÜNDE BAYAT EKMEKLERİNİZİ ÇÖPE ATMAYIN
KIŞ GÜNÜNDE BAYAT EKMEKLERİNİZİ ÇÖPE ATMAYIN