ÇELTİK’TE MEVLİD KANDİLİ DUALARLA İDRAK EDİLDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇELTİK'TE MEVLİD KANDİLİ DUALARLA İDRAK EDİLDİ

Çeltik ilçesinde Mevlid Kandili Huriye Hatun Merkez Camisinde yatsı namazı sonrasında idrak edildi. Kandil vesilesi ile toplanan cemaate belediye tarafından ikramlıklar dağıtıldı.

18 Ekim 2021 - 22:59

Çeltik Belediyesi her kandilde olduğu gibi Regaib Kandilinde de geleneği bozmadı. Çeltik  Belediyesi bünyesinde görev yapan Milletin Ekibi, yatsı namazı sonrasında cami çıkışında içerisinde şeker ve kandil simidinden oluşan kandil paketi dağıtarak vatandaşların kandilini kutladı. Regaip kandili dolayısıyla Çeltik Belediye Başkanı  Ali MEŞE" Bu gece Yüce Allah’ın “Ey,  Muhammed, seni ancak alemlere rahmet olarak gönderdik  (Enbiya 21) hitabına mazhar olan Hazreti Peygamberimizin dünyaya gelişinin yıl dönümünü Huriye Hatun Merkez Camisinde halkımızla birlikte idrak ettik. Kandil vesilesi ile toplanan cemaate belediyemizce ikramlıklarımız dağıtıldı.Allah, Kuran’ı anlamayı ve hakkıyla yaşamayı Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed'e (S.A.V.)  layık olmayı hepimize nasip etsin.” dileklerinde bulundu.
 HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 228 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SENTETİK ÇİM SAHALAR GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
SENTETİK ÇİM SAHALAR GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
BAŞKAN ERKOYUNCU; BİZİM TEK DERDİMİZ TARIMSAL ÜRETİMDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ SAĞLAMAKLA BİRLİKTE GIDA ARZI VE GÜVENLİĞİNİN DEVAMINI GARANTİ ALTINA ALMAKTIR
BAŞKAN ERKOYUNCU; BİZİM TEK DERDİMİZ TARIMSAL ÜRETİMDE...