CEMİYET’TEN BÜYÜK’E ’HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

CEMİYET'TEN BÜYÜK'E 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

Görevine yeni başlayan Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e Konya Gazeteciler Cemiyeti yönetimi 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

13 Mart 2019 - 08:57

Geçtiğimiz günlerde Konya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Seyit Ali Büyük’e 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor. Konya Gazeteciler Cemiyeti yönetimi Büyük'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Konya basınının bu şehre katkı sağlamak için çalıştığını belirten Cemiyet Başkanı Sefa Özdemir, "Konya basını olarak zor şartlarda görev yaptığımız aşikardır. Son ekonomik gelişmeler basını da ciddi anlamda etkiledi. Fakat biz şehrimize ve ülkemize katkı sağlamak adına çalışıyoruz. Seyit Ali Büyük'ün de Konya'nın eğitimine katkı sunacağını biliyor ve yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük de "İl Milli Eğitim olarak basınımızın haber alma noktasında gerekli kolaylıkları sağlayacağız. Bu şehre ve ülkeye katkı sunmak başlıca sorumluluğumuzdur. Konya basını ile de hassasiyetlerimiz aynı noktadadır." diyerek Başkan Özdemir ve yönetim kuruluna teşekkür etti.
Öte yandan ziyarette Başkan Sefa Özdemir'in yanı sıra Yönetim Kurulundan Mustafa Ekmekcioğlu, İbrahim Büyük, Mehmet Ali Elmacı, Duran Çölcü ve Hüseyin Toptaş yer aldı.
HABER MERKEZİ
 

Bu haber 177 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN AKKAYA TİPİ VE ORTAKÖY MAHALLESİNDE HALKLA BULUŞTU
BAŞKAN AKKAYA TİPİ VE ORTAKÖY MAHALLESİNDE HALKLA BULUŞTU
MİLLETVEKİLİ ERDEM VE BAŞKAN AKKAYA’DAN  KALKAN MEYVE’YE ZİYARET
MİLLETVEKİLİ ERDEM VE BAŞKAN AKKAYA’DAN KALKAN MEYVE’YE...