CUMHUR İTTİFAKI BAYANLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ!
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CUMHUR İTTİFAKI BAYANLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ!

AK Parti Akşehir Kadın Kolları ve Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir Kadın Kolları başkan ve üyeleriyle kahvaltılı istişare toplantısında bir araya geldi.

14 Mart 2019 - 23:48

Akşehir Belediyesi Takkasızlar Konağı’nda düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelen AK Parti Akşehir Kadın Kolları ve Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir Kadın Kolları başkan ve üyeleri Cumhur İttifakı Akşehir seçim çalışmalarını değerlendirdi. 
AK PARTİ AKŞEHİR KADIN KOLLARI BAŞKANI YÜKSEL ERKAN:  “CUMHUR İTTİFAKI İLE AKŞEHİR GELİŞMEYE DEVAM EDECEK”
Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz gecesi oluştuğunu kaydeden AK Parti Akşehir Kadın Kolları Başkanı Yüksel Erkan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımz Recep Tayyip Erdoğan bey ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyin ülkemizin geleceği için almış olduğu karar çerçevesinde Cumhur İttifakı çalışmalarımız yoğun bir tempoyla devam ediyor. Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Dr. Salih Akkaya için AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyoruz. 15 yıldır Akşehir’imize yapılan yatırımları, yapılacak olan yatırımları vatandaşımıza sokak sokak, mahalle mahalle ulaşıyor ve anlatıyoruz. Fetih bizden zafer Allah’tan diyoruz” sözlerine yer verdi. 
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ AKŞEHİR KADIN KOLLARI BAŞKANI ELİF AĞCA: 
“AKŞEHİR’DE CUMHUR 
İTTİFAKI GALİP GELECEK”
Milliyetçi Hareket Partisi’nin her zaman Türkiye’nin bekasını düşündüğünü belirten MHP Akşehir Kadın Kolları Başkanı Elif Ağca, “Ülkemizin bekası için kurulan Cumhur İttifakının ilçemizde, Konyamızda ve ülkemizde galip gelmesi için AK Parti Kadın Kolları başkanımız ve yönetimiyle el birliğiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  İlçemizde hakkın, adâletin, kardeşliğin hâkim olması için inandığımı yoldan zaferle çıkacağız. Kazanan Dr. Salih Akkaya ve Akşehir olacak” ifadelerine yer verdi. 
HABER MERKEZİ

Bu haber 671 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZMİR’DE AKŞEHİR RÜZGÂRI ESTİ
İZMİR’DE AKŞEHİR RÜZGÂRI ESTİ
ÇOCUKLARDA İŞİTME TARAMA PROGRAMI YAPILDI
ÇOCUKLARDA İŞİTME TARAMA PROGRAMI YAPILDI