CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN SANDIK ÇAĞRISI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN SANDIK ÇAĞRISI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medyada hesabından yaptığı paylaşımında vatandaşları sandığa giderek oy kullanma çağrısında bulundu.

27 Mayıs 2023 - 00:08

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın yapılacak seçimler öncesi  Twitter hesabından önemli bir paylaşımda bulundu. 28 Mayıs seçimlerini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimin önemine vurgu yaparken her bir vatandaşın siyasi tercihine bakılmaksızın bu Kutlu yürüyüşte yerini alması gerektiğini dile getirdi. 28 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu öncesinde adayların çalışmaları devam ediyor. TRT konuşmalarını gerçekleştiren adaylar sosyal medya hesaplarından da sık sık seçmene Sandığa gitme çağrısı yapıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip erdoğan'da Sabah saatlerinde sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaparak seçmene sandık çağrısında bulundu.Başkan Erdoğan mesajında  şu ifadelere yer verdi:  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "27 Mayıs, demokrasimizin en sancılı yol ayrımlarından biridir. 29 Mayıs, İstanbul’un fethiyle tarihimizin en önemli zaferlerindendir. Millet olarak bu iki günün tam ortasına denk gelen 28 Mayıs’ı acılarımızdan ders aldığımız, zaferlerimizle gurur duyduğumuz bir şölene çevirmek istiyoruz" diye konuştu.
YENİ BİR DÖNEMİN KAPILARINI 
BİRLİKTE AÇALIM
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın paylaşımında, "Bugüne kadar 85 milyon vatandaşımızın hayatına katkıda bulunan hizmetlerimizle, 81 vilayetimizin her karışına dokunan eserlerimizle sözümüzün eri olduğumuzu ispatladık. 28 Mayıs’ta hep birlikte Türkiye Yüzyılı’nın etrafında kenetleneceğimize, büyük ve güçlü Türkiye yolculuğuna devam edeceğimize inanıyoruz. Buradan 'önce ülkem ve milletim' diyen tüm vatandaşlarıma çağrıda bulunuyorum. Gelin, Türkiye’nin önünde yeni bir dönemin kapılarını birlikte açalım" ifadeleri yer aldı. 
GÖNLÜMÜZ DE KOLLARIMIZ DA  MİLLETİMİZİN TÜM FERTLERİNE 
SONUNA KADAR 
AÇIKTIR
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gelin, ülkemizin asırlık demokrasi ve kalkınma eksiklerini 21 yılda nasıl beraberce telafi etmişsek Türkiye Yüzyılı’nı da omuzlarımızda birlikte yükseltelim. Gelin, birliğimize, beraberliğimize, ebedî ve ezelî kardeşliğimize 85 milyon olarak sahip çıkalım. Kökenine, inancına, mezhebine, meşrebine, siyasi tercihine bakmaksızın her bir insanımızın bu kutlu yürüyüşte yerini almasını arzu ediyoruz. 28 Mayıs gecesini taze bir başlangıca dönüştürmek için bizimle olmanızı bekliyoruz. Gönlümüz de kollarımız da milletimizin tüm fertlerine sonuna kadar açıktır…" dedi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 599 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ AKŞEHİR’DE SESLENDİRİLECEK
KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ AKŞEHİR’DE SESLENDİRİLECEK
ILGIN'DA İŞLENEN CİNAYET MÜGE ANLI'DA ARAŞTIRILIYOR
ILGIN'DA İŞLENEN CİNAYET MÜGE ANLI'DA ARAŞTIRILIYOR