GENÇ KOMEK’TE KAYITLAR DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇ KOMEK’TE KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Genç KOMEK Yaz Okulu (Uzaktan Eğitim) kayıtları devam ediyor. 7 Haziran’da başlayan kayıtlar 20 Haziran’a kadar sürecek.

15 Haziran 2021 - 10:16

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu bu yaz 7-14 yaş öğrencilerle online olarak buluşacak. 7 Haziranda başlayan kayıtlar www.komek.org.tr adresi üzerinden online olarak yapılırken kayıtlara son başvuru 20 Haziran’da olacak. 
DERS İÇİ MATERYALLER ve SÜRPRİZ HEDİYELER
7-20 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Genç KOMEK Yaz Okulu’nda öğrencileri sürprizler bekliyor. Kayıt yaptıran öğrenciye ders içi materyalli çanta hediye olarak verilecek. Derse devam eden ve ders içi görev ve uygulamaları tamamlayan öğrencilere ise tablet, akıllı saat, ses bombası, powerbank, puzzle, çalışma masası lambası, bluetooth kulaklık ve kupa bardak puanlamaya ve yaş grubuna göre hediye edilecek. 
YAŞLARA GÖRE
 DERSLER
Genç KOMEK Yaz Okulu Uzaktan Eğitimlere katılan öğrencilere yaş grubuna göre dersler verilecek. Her Yaş grubu Kur’an-ı Kerim veya Elif-Ba, Değerler Eğitimini zorunlu alacak ve yanında seçecekleri branşderslerine de katılabilecek. Ayrıca dersler kız ve erkek öğrenci olarak 20 öğrencilik ayrı gruplarda yapılacak. 
KAMP, PİKNİK VE YÜZME SÜRPRİZİ
Kayıt yaptıran ve derslere katılım sağlayan öğrencilere kamp, piknik ve yüzme etkinlikleri yapılacak. Veli iznine tabi tutulan etkinlikler pandemi şartlarının uygunluğuna göre yapılacak. 
HABER MERKEZİ

Bu haber 428 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR OSB DEMİRYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI İÇİN İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR
AKŞEHİR OSB DEMİRYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI İÇİN İNŞAAT...
PANCAR ÜRETİCİSİ SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ
PANCAR ÜRETİCİSİ SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ