GENÇLİK MERKEZİ CAN DOSTLARIMIZA SAHİP ÇIKIYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇLİK MERKEZİ CAN DOSTLARIMIZA SAHİP ÇIKIYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Akşehir Gençlik Merkezi, sokak hayvanları için yaptığı çalışmalara devam ediyor.

22 Ağustos 2022 - 00:04

Kentteki sokak hayvanlarının yaşam alanlarını ilk olarak tespit eden gençlik liderleri ile gönüllüler, Sıcakların bastırdığı bugünlerde gönüllü gençlerle  birlikte boş kalan yemlik ve sulukları doldurdular. Daha sonrasında hayvanlar için yiyecek ve su bıraktılar.  Yiyecek bulmakta zorlanan ve sıcak havadan etkilenen sokak hayvanları için yiyecek ile su bırakan gençlik liderleri ile gönüllü gençler, yaptıkları bu çalışmayla takdir topluyolar. 
Renkli görüntülerin ortaya çıktığı çalışmadan ötürü duydukları memnuniyetlerini dile getiren gençlik liderleri ile gönüllü gençler, hayvanları unutmayarak her zaman ki gibi yanlarında olduklarını belirttiler.
Gençlik Merkezi gençlik liderleri “Gençlik Merkezi Müdürlüğü gençlik liderleri ve gönüllü gençleri olarak şehrimizde yaşayan sokak hayvanlarının beslenmeleri için yerlerinde yiyeceklerini verdik. Burada yaşayan sokak hayvanları da bizim birer canımız. O canları da korumamız gerekiyor. Hayatlarının idame etmeleri içinde beslenmelerini sağlamamız gerekiyor. Bütün vatandaşlarımıza seslenerek; sokakta yaşayan her canlı bizim için değerlidir. 
MAMA VE SULAR DÜZENLİ OLARAK 
DOLDURULUYOR
Yaptığı birçok sosyal faaliyet ile Akşehir'de  başarılı işlere imza atan Akşehir Gençlik Merkezi minik dostlarımızı da unutmayarak onlar için mama su kabı hazırlıyor. Sokak hayvanları için hazırlana mama ve su kapları hem hayvan sever mahalleli tarafından hem de Gençlik merkezi lider ve gönüllüleri tarafından düzenli olarak dolduruluyor. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 529 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
'YEMEĞİ ISIT, GELİYORUM' DİYEREK EVDEN ÇIKAN GELİNİNİ İNŞATTA ÖLÜ BULDU
'YEMEĞİ ISIT, GELİYORUM' DİYEREK EVDEN ÇIKAN GELİNİNİ...