GENÇLİK MERKEZİ GÜZ DÖNEMİ ATÖLYE (KURS) ÇALIŞMALARI...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇLİK MERKEZİ GÜZ DÖNEMİ ATÖLYE (KURS) ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR!

Akşehir Gençlik Merkezi Güz Dönemi Atölye (kurs) çalışmaları için kayıtlar 16 Eylül’de başlıyor.

13 Eylül 2019 - 00:12

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak 7-29 yaş aralığındaki gençlere hitap eden Akşehir Gençlik Merkezi Güz Dönemi için çalışmalarına hız verdi. Akşehir Gençlik Merkezi Güz Dönemi Atölye (kurs) çalışmaları için kayıtlar 16 Eylül – 04 Ekim tarihlerinde alınacak. 7-29 yaş aralığındaki tüm gençlerin başvuru yapabileceği Atölyeler (kurslar) okul saatlerine göre planlanacak. Atölye (kurs) çalışmaları 14 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayacak. 

HANGİ ATÖLYELER (KURSLAR)
 AÇILACAK?

Akşehir Gençlik Merkezi Güz Dönemi’nde Dini İlimler Atölyesi kapsamında Elif-Ba Kursu, İnovasyon Atölyesi kapsamında Robotik Kodlama ve Grafik Tasarım, Spor Atölyesi kapsamında Basketbol, Voleybol, Okçuluk, Taekwondo Kursları, Müzik Atölyesi Kapsamında Gitar, Bağlama, Ney kursları, Güzel Sanatlar Atölyesi kapsamında Ebru Sanatı, Resim, Tiyatro ve Kaligrafi Kursu, Dil Eğitimleri Atölyesi kapsamında İngilizce ve işaret dili kursu,  İletişim Atölyesi kapsamında Editörlük, Haber Oluşturma ve Medya kursları açılması planlanmaktadır. 

“HEM ÖĞRENİP HEM DE EĞLENECEKLER”

Akşehir Gençlik Merkezi Güz Döneminde açılması planlanan atölyeler (kurslar) hakkında bilgi veren Akşehir Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz, “2019 Yaz döneminde yüzlerce gencimizle Gençlik Merkezinde buluştuk. İnşallah bu birlikteliği Güz döneminde de sürdürmek istiyoruz.  Gençlik Merkezimiz bünyesinde atölyelerimize katılacak gençlerimizi yoğun eğitimlerle sıkmayacağız ve de sosyal ve kültürel etkinliklerimiz ile eğlenerek öğrenmlerini sağlayacağız. Bütün 7-29 yaş aralığındaki gençlerimizi Gençlik Merkezimize bekliyoruz” ifadelerine yer verdi. 
HABER  MERKEZİ

Bu haber 841 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SULTANDAĞI FOTOSAFARİ'YE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
SULTANDAĞI FOTOSAFARİ'YE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
MİLLETVEKİLLERİNDEN KİRAZ ÜRETİCİLERİNE ZİYARET
MİLLETVEKİLLERİNDEN KİRAZ ÜRETİCİLERİNE ZİYARET