GENÇLİK MERKEZİ TANITILMAYA DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇLİK MERKEZİ TANITILMAYA DEVAM EDİYOR

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Akşehir Gençlik Merkezi okullarda ve yurtlarda tanıtımlarına devam ediyor.

03 Kasım 2022 - 10:16

Düzenlenen tanıtım toplantılarında Gençlik Merkezi faaliyetleri (Resim Eğitimleri, Müzik Eğitimleri, Merkezim Her Yerde Etkinlikleri Gençlik Kampları, Mangala ve Kitap Okuma Halkaları Bilgi Yarışmaları) hizmete sunulan Genç Ofisler, gençlik liderleri tarafından okul okul gezilerek öğrencilere tanıtılıyor.
Gençlik Merkezi liderlerinin gerçekleştirdiği tanıtım etkinliklerinde öğrencilere ve okul yöneticilerine verilecek olan eğitimleri hakkında öğrencilere bilgililer verildi.
“Amaç Gençleri Topluma Kazandırmak”
Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz; "Gençlik Merkezi olarak gençlerin topluma kazandırılması kültür, sanat ve spor faaliyetleri içerisinde yer almaları için çaba gösterdiklerini söyleyerek, kentin farklı okullarını ziyaret ettiklerini, gerçekleştirilen tanıtımların yararlı geçtiğini ve bunların meyvesini mutlaka alacaklarını ifade etti.
“Tanıtım Faaliyetlerine İlgi Yoğun”
Öğrencilerin tanıtım faaliyetlerine yakın ilgi gösterdiklerini belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz;” Geleceğimizin teminatı gençlerimizi sosyal ve kültürel ve sportif anlamda geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Hedefimiz sadece okullarda tanıtım yapmak değil, her mahalleye, köye, beldeye ve ilçede yaşayan gençlere ulaşmaktır. Ücretsiz olarak verilen kursların yanı sıra gençlerimize değişik kültürdeki kentlere gitmesini sağlıyoruz.”
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 353 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRAKTÖR DERE YATAĞINA YUVARLANDI: 1 ÖLÜ
TRAKTÖR DERE YATAĞINA YUVARLANDI: 1 ÖLÜ
FUTBOLCU SEÇMELERİ YAPILACAK!
FUTBOLCU SEÇMELERİ YAPILACAK!