GÜVENLİ OKUL VE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TOPLANTISI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GÜVENLİ OKUL VE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TOPLANTISI

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Güvenli Okul ve Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Tuzlukçu Kaymakamı Akşehir Kaymakam Vekili Mehmet İLİDİ Başkanlığında, Belediye Bşk.V. Yahya YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık KÖSEOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Emre ÇAPAN, İlçe Emniyet Müdür V. Hilmi ERDOĞAN, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Mecit TERZİ,Muhtarlar,Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanlarının katılımıyla Akşehir Kültür Merkezinde yapıldı.

14 Eylül 2018 - 06:22

Toplantı Saygı Duruşu İstiklal Marşıyla başladı. Açış konuşması Tuzlukçu Kaymakamı Akşehir Kaymakam Vekili Mehmet İLİDİ tarafından yapıldı. Daha sonra İlçe Müdürlerince genel bilgilendirme yapıldı.2017-2018 eğitim öğretim yılında yapılan güvenli okul ve bağımlılıkla mücadele ile ilgili çalışmaların genel değerlendirmesi yapıldı.2018-2019 eğitim öğretim yılında karşılaşılabilecek güvenlik problemleri ve çözüm önerileri ele alındı. Okullarımızdaki güvenlik kameralarının mevcut durumları görüşüldü. Daha sonra görüş alışverişinde bulunuldu.
 Tuzlukçu Kaymakamı Akşehir Kaymakam Vekili Mehmet İLİDİ toplantının sonunda;’’ Tüm kurum, muhtar ve Okul Aile Birliği Başkanlarımızın taleplerini aldım. Tüm kurumlarımız bu taleplerle ilgili çalışmaları yapacaklardır. Okullarımızda güvenlik ile ilgili çalışmalar Okul Aile Birliği Başkanları ve Muhtarlarla beraber yapılacaktır. Bağımlılıkla Mücadelede kesinlikle müsamaha olmayacaktır.Bu konuda çok hassas davranacağız.  2018-2019 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum,’ ’dedi. İyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 

Bu haber 594 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEĞİRMENKÖY İLKOKULU ÖĞRENCİSİ  SÜMEYRA ÇELENK KAYMAKAM TÜRK'ÜN KOLTUĞUNA OTURDU
DEĞİRMENKÖY İLKOKULU ÖĞRENCİSİ SÜMEYRA ÇELENK KAYMAKAM...
BAŞKAN AKKAYA KOLTUĞUNU YUSUF TALHA CAMCI’YA DEVRETTİ
BAŞKAN AKKAYA KOLTUĞUNU YUSUF TALHA CAMCI’YA DEVRETTİ