GÜRKAN ARITÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN GAZİ ÜNİVERSİTESİNE

Gürkan Arıtürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı mezunlarından Gülcan Şahbaz Ankara Gazi Üniversitesi Sosyal Hizmet (Fakülte) bölümünü kazandı.


GÜRKAN ARITÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN GAZİ ÜNİVERSİTESİNE

Sıla Aygündüz, Çankırı Karatekin Üniversitesi Eldivan Sağlık Hizmetleri MYO  Çocuk Gelişimi Bölümüne, Aile ve Tüketici Hizmetleri Alanı mezunlarından Emine Şirin Amasya Sosyal Bilimler MYO Aşçılık Bölümüne yerleştiler.
Akşehir Gürkan Arıtürk Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi geçen yıl Grafik ve Fotoğraf Alanını mezunlarından Sultan Alp, Karamanoğlu Mehmet Bey Sosyal bilimler MYO  Sosyal Güvenlik, Güldane Şahan, Konya Teknik Üniversitesi Basın ve Yayın Teknolojileri Nuray Doğru, Yozgat Bozok Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Yeşim Koç, Konya Teknik Üniversitesi Basın ve Yayın Teknolojileri Özge Sucu, Sinop Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümlerini kazandı.
Okul Müdürü Tacettin Erdem; Gürkan Arıtürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak öğrencilere meslek eğitimi yanında yüksek öğretime de öğrenci gönderdiklerini ifade ederek, üniversiteyi kazanan tüm öğrencilerini kutlarken, emeği geçen idareci ve öğretmenlere de teşekkür etti.
HABER / 
MEHMET İNCE