GENÇLER DOYASIYA EĞLENDİ

Akşehir Gençlik Merkezi’nde Yaz Kursları Dönem Sonu Etkinlikleri ile gençler, doyasıya eğlendi.


GENÇLER DOYASIYA EĞLENDİ

1 Temmuz 2019’da başlangıç yapan Akşehir Gençlik Merkezi’nde Yaz Kursları Kurs Dönem Sonu Etkinliği gerçekleşti. Gerçekleştirilen etkinlikte kursların eserleri sergilenirken, kültür ve sanat faaliyetleri gerçekleştirildi. Önceki gün saat 10.00’da başlayan Kurs Dönem Sonu Programı Grafik Tasarım Sergisi, Robotik Kodlama Sergisi, Kaligrafi Çalışması, Tiyatro Gösterisi, Dini İlimler Atölyesi Kuranı Kerim Tilaveti, Müzik Atölyesi Canlı Müzik Gösterisi, Yüz Boyama, EbruEtkinliği, Hint Kınası Çalışması, Matrak, Halat Çekme, Sandalye Kapmaca, Mendil Kapmaca ve Çuval Yarışı oyunları ile sona erdi.  
Programda ayrıca Konya Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları Kapsamında açılan Basketbol, Voleybol, Hentbol ve Futbol Kurslarına katılan gençlere katılım belgesi takdim edildi.  
YILMAZ: “VERİMLİ BİR YAZ DÖNEMİ 
YAŞADIK”
Yaz etkinliklerinin 7’den 29 yaşa kadar tüm gençlere hitap ettiğini vurgulayan Akşehir Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz, “Gençlerimizle, eğitmenlerimizle ve personelimizle çok verimli bir yaz etkinlik dönemi yaşadık. Gençlerimiz hem kurs eğitimlerini alırken hem de merkezimizin eğlenceli projeleri ile tanıştılar. Başta gençlerimiz olmak üzere eğitmenlerimize, velilerimize, personelimize çok teşekkür ederim”  sözlerine yer verdi. 
HABER  / 
EBUBEKİR ARSLAN