YUNAK KAYMAKAMINDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut şehit ailelerini yalnız bırakmadı. Kurum amirleri ile birlikte şehit ailelerini ve kabirlerini ziyaret etti.


YUNAK KAYMAKAMINDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut beraberinde İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Müftü Vekili, İlçe Sağlık Grup Başkanı ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla Şehit Ailelerini ziyarette bulundu.
Şehit yakınlarıyla bir süre görüşen Kaymakam Akbulut  , ''Vatan uğruna, canlarını seve seve veren şehitlerimizin aileleri devletimiz için emanettir. Bizler, şehitlerimizin emanetlerine ve gazilerimize tüm imkanları seferber ederek sahip çıkmanın çabası içinde olduk. Ay yıldızlı bayrağımızın ilelebet göklerde dalgalanması için bu topraklarda sonsuza kadar özgür bir şekilde, huzurlu şekilde yaşamamız için gözlerini kırpmadan canlarını veren şehitlerimiz için ne yapsak azdır, bunu çok iyi biliyoruz. Bize vatanımızı, bayrağımızı, istiklalimizi ve hürriyetimizi emanet eden, her anda bizi gözeten tüm şehitlerimize milletçe ödenmesi imkansız şükran borçluyuz. Vatanı, milleti ve bayrağı için şehit olan tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle yad ediyorum. Hepsinin mekanı cennet olsun, gazilerimize de Allah'tan uzun ve hayırlı ömür diliyorum'' dedi. Ziyaretten sonra Şehitlerin kabirlerinide ziyarette bulunan Kaymakam Akbulut 
duygusal anlar yaşadı.
HABER / MEHMET İNCE