ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE BAYRAM ZİYARETİ

Akşehir Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı İsmail İnce ve Garnizon Komutanı Tolga Yuvalı Kurban Bayramı dolayısıyla şehit ve gazi ailelerini ziyaret ettiler.


ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE BAYRAM ZİYARETİ

Akşehir Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı İsmail İnce ve  Garnizon Komutanı Tolga Yuvalı'nın şehit ve gazi  ailerinin  yakınlarını ziyaretleri sırasında duygusal dakikalar yaşandı.
ŞEHİTLERİMİZİN 
HAKLARI ÖDENMEZ 
AKŞAD (Şehit ve Gazi Aileleri Derneği) olarak şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarının her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan İsmail İnce; “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve refahı için canlarını veren şehitlerimizin hakları asla ödenemez, şehitlerimizin aile yakınları ise başımızın tacıdır. Bu bayramda da şehit ailelerimizi ziyaret ederek hem bayramlarını kutladık hem de ihtiyaçları noktasında ne gerekiyorsa yapacağımızı belirtip hâyır dualarını aldık. Cenab-ı Allah şehit kanlarıyla sulanmış bu aziz vatan toprakları başta olmak üzere özgürlüğümüz ve hürriyetimiz için ve şanlı Türk Bayrağımızın ilelebet dalgalanması uğruna canını seve seve feda eden bütün kahraman şehitlerimizin mekanlarını cennet eylesin, ailesine sabırlar versin. Şehitlerimize ve gazilerimize şükran borçluyuz, eğer bizler şu anda özgür ve hür bir şekilde kutsal vatan topraklarında yaşıyorsak, bayramlarımızı huzur içinde geçiriyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Şehitlerimiz her zaman bizim yüreğimizdedir. Sadece bayramlarda değil her zaman şehitlerimizin ailelerinin yanındayız. Şehitlerimiz bu vatanın kahraman evlatlarıdır. Onlar en yüksek rütbe ile onurlandırılmışlardır. Cennet vatanımızı bizlere bırakan tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle anıyorum, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin ve gazilerimizin ailelerine sahip çıkmak hepimizin görevidir. Onlar için ne yapsak azdır. Vatan için canlarını gözlerini kırpmadan feda eden şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, tüm şehit ailelerimizin bayramını kutluyorum” diye konuştu.
HABER / MEHMET İNCE