ÇELDER'E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu Çeltik ve Çevre Köyleri Derneği (ÇEL- DER)’i ziyarette bulundu.


ÇELDER'E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Halk ve İlişkiler Başkanı Cemil Arslan, Ekonomi İşler Başkanı Anıl Uz’ ile birlikte; Eskişehir’in Emek mahallesinde bulunan Çeltik ve Çevre Köyleri Derneği (ÇEL- DER)’i ziyaret etti. Çizmecioğlu; ziyarette mahallelerin ve Tepebaşı bölgesinin sorunlarını ve isteklerini dinledi. Ziyaret esnasında; ziyarete katılan mahalle temsilcileri, Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu’na isteklerini ve sorunlarını anlattılar. Sorun ve istekleri dinleyen Hakan Çizmelioğlu, ‘Bu sorun ve isteklerle’ ilgili değerlendirmelerde bulundu ve şunları söyledi: ‘’Dernek başkanları olarak sizdeki dayanışmayı gördüm ve çok memnun oldum. Dernek Başkanı Mehmet Taş’ın yaptığı projeler, gerçekten takdire şayandır ve kendisi de bütünleştirici bir kişiliğe sahiptir. Sizleri takdir ediyorum. Ayrıca ben de Kayakentliyim ve Çeltik İlçesine sınırız, sizlerin hemşerisi sayılırım’’ dedi. Ayrıca Çizmecioğlu, Hükümetin çiftçilere verdiği destekleri ve üretim teşviklerini anlattı.
ÇEL- DER Başkanı Mehmet Taş ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanımız Hakan Çizmelioğlu’nun, ÇEL- DER’i ziyaret etmesinden memnun olduk’’ dedi. Ziyarete; Buzlucalılar Dernek Başkanı Hacı Tevfik Yıldız, Merkez Karacaörenliler Dernek Başkanı Özgür Sarıçiçek, Odabaşı Mahalle temsilcisi Mithat Özçelik, Yunak İlçe temsilcisi Muhammed Ateş, Haymanalılar Mahalle temsilcisi Vedat Coşkun katıldılar ve ev sahipliği yaptılar.
Ziyaret sonunda ÇEL- DER Başkanı Mehmet Taş, Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu’na   Türk bayrağı takdim etti.
HABER MERKEZİ