ÇELTİK'TE POLİS HAFTASI KUTLANDI

Emniyet Teşkilatının 176. Kuruluş yılı nedeniyle Çeltik'te Polisler Kaymakam Yusuf Beran Vuran'ı ziyaret etti.


ÇELTİK'TE POLİS HAFTASI KUTLANDI

Emniyet Teşkilatının 176. Kuruluş yılı kapsamında İlçe Emniyet Amiri Olcay YILDIRIM ve beraberinde yer alan emniyet personelleri, Kaymakam Yusuf Beran VURAN’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Emniyet Amiri YILDIRIM’a ve beraberindeki personele teşekkür eden  Kaymakam  VURAN,  daha sonra ilçede görevli Polis Memurları ile bir araya gelerek  “Polis Haftası” münasebetiyle her bir polisimize ay yıldız simgelerini içeren rozet hediye etti.
Kaymakam VURAN yapmış olduğu konuşmasında  “Kurulduğu günden bu yana tüm teşkilat mensuplarımız devleti ve milleti için canını ortaya koymaktan çekinmeden büyük fedakârlıklarla mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği, ülkemizin bekası için çalışmaktalar. Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutluyor, görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize acil şifalar; görev başında olan ve emekli olmuş polislerimize aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.” dedi.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN