KAYMAKAM VURAN UYGULAMA NOKTALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran VURAN, “Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi” kapsamında halkın huzur, sağlık ve güvenlik için giriş çıkışlarında bulunan uygulama noktalarını ziyaret etti.


KAYMAKAM VURAN UYGULAMA NOKTALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Çalışmaları inceleyerek denetlemelerde bulunan Kaymakam VURAN görevli personellerden şehirlerarası seyreden araç sürücüleri ve yolcuların seyahat izin belgelerinin olup olmadığı, bununla birlikte HES Kodu uygulamasına da dikkat edilmesini isteyerek, İlçe merkezinde de denetimlerin aralıksız olarak sürdürülmesi talimatını verdi. Uygulama esnasında durdurulan araçlardaki vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam VURAN  Koronavirüs tedbirlerini hatırlattı.
Kaymakam VURAN yapmış olduğu açıklamada “Güvenlik güçlerimiz halkımızın huzur ve güvenliği için yol kontrollerine devam ediyor. Biz de yol kontrollerinde görevli personellerimizi denetleyerek kolaylıklar diledik. Vatandaşlarımızın da bu süreçte sağladıkları katkılarla salgın sürecini atlatacağız İnşallah. Vatandaşlarımız mecbur kalmadıkça evlerinden çıkmamalıdır.” diyerek uygulama noktalarından ayrıldı.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN