MİLLETVEKİLİ ERDEM ÇELTİK'TE GÖNÜLLERE DOKUNDU

Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem saha çalışmaları kapsamındaÇeltik ilçesini ve mahallelerini ziyaret ederek gönüllere dokundu.


MİLLETVEKİLİ ERDEM ÇELTİK'TE GÖNÜLLERE DOKUNDU

Saha çalışmaları kapsamında Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem çalışmalarına  Çeltik İlçesinde  devam etti. Küçükhasan, Adakasım, İshakuşağı mahallelerinde Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe ve Çeltik Teşkilatlarıyla birlikte hemşerileriyle buluştu. 
Dokunmadık,El Sıkmadık kimse bırakmayacağız 
Milletvekili Erdem konuşmasında şu ifadelere yer verdi : " Bugün hemşehrilerimiz ile buluşmak üzere Çeltik ilçemizdeyiz...
Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte ilçe teşkilatımızı ziyaret ederek hasbihal ettik.. Belediye Başkanımız ve ilçe başkanımız ile birlikte  İshakuşağı mahallemizi ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile bir araya gelip talep ve önerilerini dinledik. Göremediğim tüm hemşehrilerime selamlarımı iletiyorum. Belediye Başkanımız ve ilçe başkanımız ile birlikte  Adakasım  mahallemizi ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile bir araya gelip talep ve önerilerini dinledik. Göremediğim tüm hemşehrilerime selamlarımı iletiyorum. Belediye Başkanımız ve ilçe başkanımız ile birlikte  Küçükhasan mahallemizi ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile bir araya gelip talep ve önerilerini dinledik. Göremediğim tüm hemşehrilerime selamlarımı iletiyorum. Teşkilatlar olarak hep birlikte en iyi çalışmayı ortaya koymak durumundayız. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, ara kademelerimiz, mahalli yönetimlerle beraber dokunmadık kimseyi bırakmadığımız, çalmadığımız kapının kalmadığı bir dönemi yürüteceğiz. Sosyal medya ayağıyla ulaşmamız gereken kitlelere en etkili şekilde ulaşmak." Bölge halkı Milletvekili Erdem'in ziyaretlerinden memnun kaldıklarını dile getirdiler. 
HABER / MEHMET İNCE